Aktualności

Będzie zielono wokół Sportowego Centrum

data publikacji: 04/04/2024

KATEGORIA: Dofinansowania

Będzie zielono! Będzie pięknie!

Klony, dęby, graby, lipy, róże, rozplenice, budleje, jaśminowce i wiele, wiele innych roślin! Teren wokół nowych boisk sportowych w centrum Rokietnicy zyska nowy zielony blask! A to wszystko dzięki nowym drzewom i roślinom wieloletnim, które powstaną w ramach realizacji przedsięwzięcia „Nasadzenia zieleni wokół Sportowego Centrum w miejscowości Rokietnica”. Łącznie nowych nasadzeń będzie ponad 1821 szt.! Takie przedsięwzięcie będzie możliwe dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Właśnie otrzymaliśmy decyzję i śpieszymy się nią z Państwem podzielić, że Gminie Rokietnica została przyznana dotacja do kwoty 250 000,00 zł! Środki te będą stanowić do 80% wartości kosztów kwalifikowanych. Pozostałą kwotę będzie stanowić wkład własny Gminy.

Wizualizacja nasadzeń wokół Sportowego Centrum w Rokietnicy. Na niej widoczne drzewa z zielonymi liśćmi, zielone krzewy, stojaki z rowerami, lampa uliczna oraz fragment parkingu.
Wizualizacja nasadzeń wokół Sportowego Centrum w Rokietnicy. Na niej widoczne drzewa z zielonymi liśćmi, dalej zielone krzewy, ławki oraz ścieżka ażurowa.logotyp: szary napis WFOŚiGW, na literze O zielony liść, poniżej żółto-niebiesko-zielony pasek, obok napis POZNAŃ, poniżej WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN