EBOI – usługi przez Internet

EBOI to „okno” kontaktowe, które za pomocą Profilu Zaufanego, pozwala na załatwienie wielu spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

Dzięki tej usłudze możecie Państwo składać pisma i wnioski oraz otrzymywać odpowiedzi, dokonywać i sprawdzać płatności online, kontrolować aktualny stan zobowiązań oraz uzyskiwać dostęp do informacji o naliczonych podatkach i opłatach. Narzędzie pozwala także przez Internet śledzić status prowadzonych spraw.

W celu ułatwienia i usprawnienia komunikacji z Urzędem Gminy Rokietnica w EBOI udostępniamy gotowe formularze i wnioski. Powiązane w system e-usług, po bezpiecznym zalogowaniu wystarczy uzupełnić, podpisać i wysłać elektronicznie. Dzięki odpowiedniej ścieżce trafią bezpośrednio na biurko urzędnika, który prowadzić będzie daną sprawę.

Jeśli nasz Klient, składając stosowne oświadczenie, zdecyduje się na pełną ścieżkę elektroniczną – otrzymanie odpowiedzi, pisma, zaświadczenia, decyzji nastąpi na jego konto w EBOI. Wszystko bez ograniczeń związanych z godzinami otwarcia Urzędu, czy pośrednictwa poczty.

Zachęcamy do skorzystania z nowych możliwości. Przekonacie się Państwo, że sprawy urzędowe można załatwić bez wychodzenia z domu, szybko i w dogodnym dla siebie czasie.

https://eboi.rokietnica.pl/

Jak skorzystać z eBOI? – Instrukcja obsługi systemu

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN