Aktualności

Apetyt na Czereśnie – bilety wyprzedane

data publikacji: 07/02/2024

KATEGORIA: Kultura

UWAGA: Wszystkie bilety zostały wyprzedane

Tej wiosny wraz z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, zapraszamy na komedię muzyczną „Apetyt na Czereśnie” z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

13 kwietnia 2024 roku, godzina 18.00, Aula Szkoły Podstawowej w Rokietnicy, ul. Trakt Napoleoński 16.

Bilety na „Apetyt na czereśnie” w Rokietnicy są już dostępne. Kupcie już teraz i weźcie udział w muzyczno-teatralnej uczcie!

Bilety24 – zakup: APETYT NA CZEREŚNIE, Rokietnica, 13.04.2024 18:00

Ona i On. Oboje po przejściach, przepełnieni słodko-gorzkimi wspomnieniami niedawno zakończonych związków. Spotykają się w dworcowej poczekalni i nieoczekiwanie wdają w rozmowę. Analizują złożoność relacji damsko-męskich, powracają do ważnych momentów ze swojej przeszłości, które zadecydowały o ich życiu. Podczas wspólnej podróży przywołują z pamięci postaci Księżniczki i Rycerza na studenckim balu, Mężczyzny i Moniki w barze, Kobiety i Wojciecha jadących oplem. W pełnej humoru, swobodnej rozmowie po raz pierwszy od dawna są w pełni sobą.

„Apetyt na czereśnie” to komedia muzyczna oparta na tekście i piosenkach Agnieszki Osieckiej, z muzyką Macieja Małeckiego. To błyskotliwa opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o tym co buduje, a co niszczy, a także o zwykłych, codziennych sprawach. W główne role wcielają się Katarzyna Tapek (Kobieta) i Radosław Elis (Mężczyzna), a reżyserem spektaklu na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu jest Grzegorz Chrapkiewicz.

Kierownikiem muzycznym spektaklu jest Jakub Kraszewski, ruch sceniczny przygotuje Paulina Andrzejewska-Damięcka, a kostiumy i scenografię tworzy Anna Chadaj.

ZAPRASZAMY!

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN