Aktualności

Konkurs „Skrzydła życia”

data publikacji: 26/02/2020

KATEGORIA: Pozostałe

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu profilaktycznego pod nazwą „Skrzydła życia – działam, nie jestem obojętny”. Przygotuj zatem pracę w postaci fotografii bądź grafiki komputerowej na temat przemocy oraz wykluczenia społecznego i miej wkład w dalsze działania profilaktyczne wśród społeczeństwa lokalnego.

Konkurs „Skrzydła życia – działam, nie jestem obojętny” adresowany jest do młodzieży w wieku 13-18 lat, zamieszkującej powiat poznański. Jego celem jest zwrócenie uwagi na problematykę przemocy i wykluczenia społecznego oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat. W tym roku oprócz prac fotograficznych można zgłosić do konkursu plakat bądź wydruk grafiki komputerowej. Tegoroczne prace zostaną wykorzystane do stworzenia kalendarza wykorzystanego podczas listopadowych działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie przemocy.

Konkurs odbywa się pod patronatem starosty poznańskiego, a organizowana jest przez powiat poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komendę Miejską Policji w Poznaniu. Prace należy dostarczyć do 30 marca 2020 r. do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2, z adnotacją „Wydział Prewencji – konkurs”. Regulamin konkursu w załączniku.

Regulamin konkursu 2020

Źródło: https://powiat.poznan.pl/konkurs-skrzydla-zycia-5/

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!