Rokietnicka Wierzba 2023

Kategoria Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: SIMNAT Sp. z o.o., sp.k.

SIMNAT od 2015 roku zajmuje się wsparciem branży budowlanej, w tym sprzedażą kruszyw, transportem materiałów sypkich oraz transportem specjalistycznym. Firma wspiera lokalne zbiórki charytatywne, uczestniczy w wielu imprezach okolicznościowych jest sponsorem wielkopolskich klubów sportowych oraz wydarzenia pn. Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć. W trosce o środowisko naturalne, w 2021 roku na terenie Poznania, firma SIMNAT otworzyła kruszarnię, gdzie utylizuje i poddaje recyklingowi gruz budowlany, który nie trafia na przypadkowe składowiska.

Na zdjęciu widać kobietę i mężczyznę laureatów Rokietnickiej Wierzby 2023. Po lewej stronie widać kobietę, ubraną w białą elegancką bluzkę w kołnierzykiem. Kobieta się uśmiecha. Jej włosy są proste, długie i brązowe. Po prawej stronie stoi mężczyzna ubrany w czarny garnitur i białą koszulę. Mężczyzna ma okulary, krótko przystrzyżone włosy. Kobieta i mężczyzna stoja blisko siebie, trzymają statuetkę.

 

Kategoria Społecznik: Gminne Stowarzyszenie Rokietnica 2000

Gminne Stowarzyszenie Rokietnica 2000, powstało w 1998 roku. Przez ostatnich klika lat skupiło swoją działalność na pomocy potrzebującym. Co roku wyróżnia ośmioro szczególnie uzdolnionych absolwentów z trzech szkół podstawowych Gminy Rokietnica oraz Poznania – Kiekrza. W porozumieniu z sołtysami przygotowuje paczki dla 4 potrzebujących rodzin z terenu Gminy Rokietnica. Pomaga utalentowanej młodzieży z terenu Gminy Rokietnica w rozwijaniu pasji i talentów. Sponsoruje główne nagrody w Sołeckich Potyczkach podczas wydarzenia pn. Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć.

zdjęcie przedstawia mężycznę, laureata Rokietnickiej Wierzby 2023. Mężczyzna stoi prosto. jest uśmiechnięty, trzyma statuetkę. Mężczyzna jest ubrany w garnitur, w delikatna kratkę, czerwony krawat i czerwoną poszetkę. Włosy są krótkie i lekko siwe.

 

Kategoria Osobowość: Karolina Miarka

Pani Karolina Miarka,  zawodowo związana jest z funduszami europejskimi. Od 2021 r. pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dolina Samy. Podejmuje działania mające na celu powrót LGD Doliny Samy do świadomości mieszkańców. Jako prezes Stowarzyszenia, współtworzyła aktualną strategię rozwoju, której łączny budżet wynosi ok. 5,5 mln euro. Zorganizowała i współorganizowała wiele wydarzeń w tym m.in. Wielkanocne Inspiracje w Dolinie Samy, Rajd rowerowy, Piknik MOTO EKO Sport. Angażuje się w różne projekty, jak np. współtworzenie wraz z innymi LGD przy współpracy z Uniwersytetem im. A. Mickiewicza, Wydziałem Nauk Geograficznych i Geologicznych pierwszego w Wielkopolsce geoparku, czy udział LGD w Targach Tour Salon.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN