kalendarium

KIEDY: 2022-08-31
GDZIE: stacja Rokietnica
data publikacji: 16/08/2022

KATEGORIA: Inne

Otwarcie Węzła Przesiadkowego Rokietnica

Uroczyste otwarcie Węzła przesiadkowego Rokietnica nastąpi 31 sierpnia 2022 r. Wszystkich zachęcamy do uczestnictwa w tym szczególnym dla naszej gminy wydarzeniu. Zapraszamy na godz. 16:30, kiedy to przyjedzie do Rokietnicy pociąg specjalny, co rozpocznie uroczystość. Chętni będą mogli bezpłatnie wybrać się pociągiem do Poznania i z powrotem.

W godzinach 13.00 – 19:00 w holu nowego dworca odbędą się „Drzwi otwarte” – interaktywna makieta kolejowa, informacje, konkursy i aktywności z POLREGIO i ZUK ROKBUS.

Nie zabraknie również artystyczno-muzycznych akcentów.

Zapraszamy!

Na plakacie na białym tle logotypy: Węzła przesiadkowego Rokietnica, herb Gminy Rokietnica, Rokietnica gmina perspektyw, POLREGIO, Rokbus Tekst: ROKIETNICA < -> METROPOLIA: w bliskiej relacji Otwarcie Węzła Przesiadkowego Rokietnica: 31 sierpnia 2022 r., stacja Rokietnica 13.00 - 19.00 „Drzwi otwarte” w holu nowego DWORCA: interaktywna makieta kolejowa, informacje i aktywności z POLREGIO i ZUK ROKBUS 16.30 Przyjazd pociągu specjalnego do Rokietnicy i uroczyste otwarcie Węzła 17.38 Bezpłatny przejazd pociągiem specjalnym IMPULS na trasie Rokietnica <- > Poznań Główny oraz Poznań Główny <- > Rokietnica poniżej zdjęcie budynku Węzła przesiadkowego Rokietnica z lotu ptaka. Oprócz budynku: parking, drzewa, tory kolejowe, dalej pole i drzewa. Poniżej logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN