Aktualności

Przedszkole „Leśna Chatka” aktywnie uczestniczy w zajęciach online

data publikacji: 05/06/2020

KATEGORIA: Oświata

Przedszkole „Leśna Chatka” aktywnie uczestniczy w zajęciach online prowadzonych przez nauczycieli wszystkich grup. Przedszkolaki wykonują zadania zgodnie z przedstawionymi tematami. Przygotowane scenariusze zajęć sprawiają dzieciom wiele radości oraz spełniają swoje zadanie – uczą przez zabawę.

„Leśna Chatka” angażuje się również w ogólnopolskie akcje:

– #SkarpetkoweWyzwanie – związane ze Światowym Dniem Zespołu Downa. Tego dnia na znak uznania dla ludzkiej unikalności są noszone dwie różne skarpetki,

– #zostanwdomu – nauczycielki zachęcały do pozostania w domu w czasie pandemii,

– #KartaDlaMedyka – kartki tworzone przez dzieci w podziękowaniu dla wszystkich pracowników szpitali. Prace przedszkolaków znajdą się na wystawie w szpitalu.

oraz okazjonalne święta:

– Pierwszy Dzień Wiosny, Wielkanoc, Dzień Strażaka, Dzień Mamy, Dzień Dziecka.

Przedszkole „Leśna Chatka”

Na kolażu z 12 zdjęć znajdują się dzieci prezentujące wykonane przez siebie marzanny.

Na kolażu z 10 zdjęć znajdują się dzieci w trakcie sprzątania pokoju. Odkurzają, ścierają kurze, ścielą łóżko, myją okna i układają książki.

Na kolażu z 14 zdjęć znajdują się dzieci prezentujące wykonane przez siebie prace plastyczne. Są wśród nich kwiatki, bociany, biedronki, motyle i ogrodnicy.

Na kolażu z 13 zdjęć znajdują się dzieci prezentujące przygotowane przez siebie kolorowe kanapki, a także prace plastyczne i budowle z klocków.

Na kolażu z 5 zdjęć znajdują się dzieci prezentujące wykonane przez siebie Karki dla Medyka w ramach ogólnopolskiej akcji.

Na kolażu z 15 zdjęć znajdują się dzieci, które tańczą, rysują, kolorują, przyklejają, wykonują prace w ogrodzie i prezentują efekty swoich działań.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!