Aktualności

Konsultacje społeczne dla mieszkańców Sołectwa Rokietnica

data publikacji: 04/06/2021

KATEGORIA: Inwestycje

Ulice Świt, Poranek, Tęczowa w Rokietnicy położone są pomiędzy ul. Kolejową a Koszycy.
Przedmiotowe ulice posiadają nawierzchnię w części gruntową, a w części pokryte są płytami betonowymi.
Zadanie zakłada budowę nawierzchni drogowych wraz z odwodnieniem i oświetleniem.
Drogi mają funkcjonować jako „strefy zamieszkania” z wyznaczonymi miejscami do parkowania oraz elementami uspokojenia ruchu w formie progów zwalniających.

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii od mieszkańców sołectwa Rokietnica na temat koncepcji projektowej opracowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa ulic Świt, Poranek, Tęczowa w Rokietnicy”, a co za tym idzie – możliwie najlepsze dopasowanie realizowanej inwestycji do potrzeb potencjalnych użytkowników.

Już dzisiaj można zapoznać się z planem zagospodarowania terenuzobacz

Uwagi do projektu będą zbierane w terminie 21-25 czerwca 2021 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego poprzez stronę konsultacje.rokietnica.pl.
Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Leopold Wiorek Kierownik Referatu Inwestycji i Infrastruktury w Urzędzie Gminy Rokietnica.

Zarządzenie nr 59/2021 Wójta Gminy Rokietnica z dnia 4 czerwca 2021 roku w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących koncepcji projektowej opracowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa ulic Świt, Poranek, Tęczowa w Rokietnicy”

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!