Aktualności

Zielony Konkurs – rozstrzygnięcie

data publikacji: 14/08/2020

KATEGORIA: Środowisko, Pozostałe

W lipcowym numerze Rokickich Wiadomości ogłosiliśmy fotograficzny Zielony Konkurs ogrodniczo – roślinny, w którym mieszkańcy gminy Rokietnica mogli wziąć udział w jednej z trzech kategorii:

– Najpiękniejszy balkon,
– Najpiękniejszy ogród,
– Najpiękniejszy zielony kąt w domu/mieszkaniu.

Zdjęcia w wybranej kategorii należało przysłać do nas do końca lipca.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie bardzo dziękujemy!

W kategorii „Najpiękniejszy balkon” wygrała Pani Agnieszka Hyjek.

Ponieważ w kategorii „Najpiękniejszy zielony kąt w domu/mieszkaniu” nie było zgłoszeń, postanowiliśmy nagrodzić dwie osoby w kategorii „Najpiękniejszy ogród”. Zwyciężczyniami zostały: Pani Anna Tyczyńska i Pani Monika Ellmann-Buchwald.

Laureatkom serdecznie gratulujemy! Z każdą z Pań skontaktujemy się w celu wręczenia nagród.

Na zdjęciu widoczna jest boczna ściana balkonu ustrojona drewnianymi motylami. Na dole ściany umieszczona została donica z roślinami.    Na zdjęciu widać balkon z ustawionymi donicami z roślinami i leżakiem, na balustradzie usadowione zostały trzy donice z kwiatami.

„Najpiękniejszy balkon” fot. Pani Agnieszka Kubiak

Na zdjęciu widać ogród z wytyczoną kamienną ścieżką, przystrzyżoną trawą, licznymi kwiatami, lawendą, ozdobnymi krzakami i leżakiem.     Na zdjęciu widać zagospodarowany roślinnością teren z boku domu - przystrzyżona trawa, a po bokach bogato rozmieszczone ozdobne krzewy, kwiaty i tuje. Po prawej stronie przy trawie wśród roślinności stoi ławka.

„Najpiękniejszy ogród” fot. Pani Anna Tyczyńska

Na zdjęciu widać ogród zagospodarowany roślinnością, przystrzyżona trawa, posadzone trawy i krzewy ozdobne, między roślinami umiejscowione są niskie lampy.     Na zdjęciu widać ogród z posadzonymi różami, ozdobnymi krzewami i trawami, po prawej stronie widać brązowe, drewniane krzesełka ogrodowe.

„Najpiękniejszy ogród” fot. Monika Ellmann-Buchwald

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!