Aktualności

Zamknięcie przejazdu na ul. Obornickiej w Rokietnicy

data publikacji: 17/09/2020

KATEGORIA: Utrudnienia Ostrzeżenia

UWAGA – zamknięcie przejazdu zostało przesunięte na 25 września br.

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu uprzejmie informuje, że w środę, 23 września 2020 r., z uwagi na prowadzone prace remontowe zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy
w Rokietnicy na ulicy Obornickiej. Pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 będą kursować objazdem ulicami Pocztową, Golęcińską i Pawłowicką:

Linia nr 832:

OS. SOBIESKIEGO – … – Bytkowo, Obornicka – Bytkowo, Pawłowicka – droga serwisowa wzdłuż trasy S11Rokietnica, GolęcińskaRokietnica, Pocztowa – Rokietnica, Szamotulska – … – PRZYBRODA/PĘTLA

W ciągu ul. Obornickiej wyłączone z użytkowania zostaną przystanki:

  • Rokietnica/Spokojna n/ż
  • Rokietnica/Topolowa n/ż
  • Bytkowo/Porzeczkowa n/ż.

Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach Rokietnica/Stacja, Rokietnica/Rolna i Rokietnica/Golęcińska n/ż. Jednocześnie utworzony zostanie tymczasowy przystanek Bytkowo/Agrestowa n/ż na ul. Pawłowickiej. Natomiast przystanek Bytkowo/Pawłowicka n/ż zostanie przesunięty o około 50 metrów na ul. Pawłowicką.

Na mapie widoczna zmieniona trasa linii nr 832 w związku z zamknięciem przejazdu na ul. Obornickiej w Rokietnicy. W związku z powyższym pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 będą kursować objazdem ulicami Pocztową, Golęcińską i Pawłowicką.

 

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!