Aktualności

Webinarium o Funduszach Europejskich na rozwój firm z obszarów wiejskich

data publikacji: 25/11/2020

KATEGORIA: Komunikaty

Chcesz założyć swój biznes na terenach wiejskich do 20 tysięcy mieszkańców?
Prowadzisz firmę i chcesz uzyskać wsparcie na rozwój w ramach usług dla ludności z terenów wiejskich?
Dołącz do bezpłatnego webinarium organizowanego przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu pn. „Fundusze Europejskie na Rozwój Obszarów Wiejskich”.

Celem spotkania jest przedstawienie oferty Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 skierowanej do osób fizycznych, przedsiębiorców i pozostałych zainteresowanych podmiotów. Przedstawiciel Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim przedstawi podczas spotkania informacje dotyczące narzędzia LEADER i kompetencji Lokalnych Grup Działania (LGD), a także uniwersalne zasady dotyczące realizacji przedsięwzięć w ramach operacji prowadzonych przez LGD. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się w piątek 27 listopada 2020 r., w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie online ZOOM.

Do udziału w webinarium zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, osoby planujące założyć działalność gospodarczą na obszarze wiejskim oraz wszystkie pozostałe osoby zainteresowane omawianym tematem.

W celu wzięcia udziału w webinarium prosimy o wypełnienie formularza on-line („Weź udział„). Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji. W odpowiedzi na dwa dni przed terminem webinarium otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz w drugiej wiadomości link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu
al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail: info.wrpo@wielkopolskie.pl

Załącznik:

Program webinarium (315.8 KB)

Źródło: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/webinarium-o-funduszach-europejskich-na-rozwoj-firm-z-obszarow-wiejskich

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!