Aktualności

Piknik Rokietnickiego Klubu Seniorów

data publikacji: 05/08/2020

KATEGORIA: Seniorzy

W sobotni wieczór 1 sierpnia 2020 roku seniorzy z Rokietnicy i okolic bawili się na Pikniku Integracyjnym pt. „Koncert z przytupem – folklor cieszy seniorów”. W gościnnej „Maciejówce”, na rozległym terenie przy stawie w Rokietnicy, w malowniczym otoczeniu pól dorodnej kukurydzy, spotkaliśmy się po długim okresie domowego odizolowania, w trudnych czasach pandemii. Zachowując rygory sanitarne pamiętaliśmy o maseczkach i dezynfekcji rąk.

Plenerowe spotkanie zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście na czele z Panem Wójtem Bartoszem Derechem, który objął nasze spotkanie Honorowym Patronatem Wójta Gminy Rokietnica.

Rozpoczęliśmy spotkanie częścią artystyczną. Grupa „Modrzanki”, działająca przy Domu Kultury w Stęszewie, zaprezentowała się wokalnie przy akompaniamencie muzyków z akordeonem na czele. Biesiadowanie przy melodiach, które niemalże wszyscy znaliśmy, zainaugurowało świetną zabawę. Po zakończeniu części artystycznej Grupa „Modrzanki” przyłączyła się do biesiadowania a o oprawę muzyczną odpowiednią do tańca zadbał przygotowany profesjonalnie DJ MAŁY, za co serdecznie dziękujemy. Ciepły, letni wieczór szybko dobiegł końca a nasze spotkanie pozostało we wspomnieniach…

Na zdjęciu widać dużą grupę seniorów, stojących na polu w słoneczny dzień

                 Bogusława Rzepka

                          Prezes

   Rokietnickiego Klubu Seniorów

logotyp powiatu poznańskiego

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!