Aktualności

Hania Sztachańska w The Voice Kids

data publikacji: 28/01/2020

KATEGORIA: Kultura

Hania Sztachańska, mieszkanka Rokietnicy, wzięła udział w 3. edycji programu The Voice Kids. Jej występ podczas przesłuchań w ciemno poprzedzony był precastingami, w których zaśpiewało kilka tysięcy uczestników. Jurorzy zwrócili uwagę na piękny głos 13-latki oraz podobieństwo interpretacji piosenki Nothing breaks like a heart do oryginału w wykonaniu Miley Cyrus. Cleo oraz Tomson i Baron chcieli mieć Hanię w swojej drużynie. Ona jednak szybko zdecydowała się dołączyć do grupy chłopaków. Tym sposobem Hania zagwarantowała sobie występ w tzw. bitwach, podczas których członkowie każdej z drużyn będą rywalizować ze sobą w sześciu triach. Pierwsze z nich zostaną wyemitowane w najbliższą sobotę o godz. 20:00. W odcinku finałowym wystąpią 3 najlepsze głosy z każdej drużyny i to spośród nich zostanie wyłoniony zwycięzca.

W tym roku widzowie mogą wybrać ulubionego uczestnika programu. Na Hanię i innych młodych wokalistów można głosować do 20 lutego pod adresem: https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt. Zwycięzca otrzyma szansę nagrania własnego singla i teledysku. Dodatkowo wskaże cel charytatywny, na który zostanie przekazane 25 tys. zł.

Hania jest laureatką wielu konkursów wokalnych. Pomimo młodego wieku osiągnęła wiele sukcesów. Już jako 9-latka zdobyła nagrodę Starosty Poznańskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Hania nie tylko śpiewa, ale również gra na fortepianie, a swój warsztat kształtuje w szkole muzycznej.

Występ Hani podczas przesłuchań w ciemno można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=7pdggU8d6kI

Hania Sztachańska na scenie programu The Voice Kids i pokazująca literę "V". W tle widoczny symbol programu - palce dłoni trzymającej mikrofon ułożone w literę "V".

Hania Sztachańska stojąca na scenie po występie. Przed nią siedzący na wprost jurorzy programu.

Hania Sztachańska stojąca na scenie programu. Dziewczyna kest uśmiechnięta, w ręku trzyma mikrofon.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!