Aktualności

Dzień Dziecka w Kobylnikach – relacja

data publikacji: 13/06/2017

KATEGORIA: Kultura

3 czerwca br. w Kobylnikach odbyły się obchody Dnia Dziecka pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Rokietnica Bartosza Derecha.
Tego dnia przy placu zabaw rozbrzmiewała muzyka zachęcająca wszystkich do wspólnego świętowania. Piękna pogoda sprzyjała dzieciom i ich rodzicom w pieczeniu kiełbasek przy rozżarzonym ognisku. Przy rytmach dziecięcej muzyki chętni mogli porozmawiać z Wójtem i zaproszonymi policjantami, a także zapoznać się z ich pracą w radiowozie zapewniającym nasze bezpieczeństwo.
Po konsumpcji kiełbasek i popcornu dzieci bardzo chętnie brały udział w licznych konkursach i zabawach sportowych. Pośród nich konkurs zgadywanek wywołał u wszystkich ogromne emocje, a zawody z fasolką wyzwoliły żywą reakcję śmiechu.
Koloru imprezie nadały malowane twarze oraz konkurs kolorowanek dla młodszych dzieci, a rysowanek dla starszych.
Dzięki wsparciu sponsorów: Wójta Gminy Rokietnica Bartosza Derecha, Radnej Gminy Sylwii Kiejnich, Ośrodka Pomocy Społecznej w Rokietnicy, Policji z Rokietnicy i mieszkańców Kobylnik, którzy włączyli się w organizację, a także zadowoleniu dzieci imprezę można zaliczyć za bardzo udaną.

Sołtys Kobylnik
Beata Nowak

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!