Aktualności

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

data publikacji: 10/09/2018

KATEGORIA: Pozostałe

Powiat poznański kolejny rok – piąty – realizuje “Profilaktyczny program szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców powiatu poznańskiego”. Z bezpłatnych szczepień mogą skorzystać osoby od 50 roku życia, urodzone nie później niż 31 grudnia 1968 r., zameldowane na terenie gmin powiatu poznańskiego. Wykonanie szczepień odbywać się będzie od dnia 10 września 2018 r. do dnia 21 grudnia 2018 r.:

1) w dni robocze w wyznaczonych przychodniach lekarskich na terenie gmin (wykaz placówek realizujących program szczepień przeciwko grypie),
2) w soboty w godz. 10.00-12.00 w siedzibie firmy EDICTUM sp. z o.o. – ul. Mickiewicza 31 w Poznaniu, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym (tel.: 61 847 04 54).

Podanie szczepionki poprzedzone będzie badaniem lekarskim. Liczba miejsc ograniczona. O udziale w Programie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szczepieniach jest bezpłatny. Realizatorem programu jest firma Edictum sp z .o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Mickiewicza 31. Program jest finansowany wyłącznie ze środków budżetowych powiatu poznańskiego.

Zaraź się rozsądkiem – zaszczep się przeciw grypie, to program inwestycyjny i rodzaj ubezpieczenia przed nieszczęśliwym wypadkiem!

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!