Aktualności

Badanie ankietowe

data publikacji: 08/05/2018

KATEGORIA: Pozostałe

Identyfikacja potrzeb i oczekiwań mieszkańców w zakresie pasażerskiego transportu kolejowego na liniach 363 oraz 368 – badanie ankietowe
Powiat Międzychodzki przystąpił do prac mających na celu oszacowanie potencjalnej wielkości przewozów pasażerskich i towarowych, które mogłyby być realizowane w przypadku podjęcia działań, zmierzających do rewitalizacji nieczynnych obecnie linii kolejowych nr 363 Rokietnica-Międzychód oraz 368 Szamotuły-Międzychód.

Ruch pasażerski na obu liniach zawieszono pod koniec lat 90-tych ubiegłego wieku. Szacuje się, że czas przejazdu po rewitalizacji na linii 363 (Rokietnica-Międzychód) wyniósłby 73 minuty , a na linii 368 (Szamotuły-Międzychód) 79 minut (szacunek dot. przejazdu na trasie Międzychód-Poznań).

Pierwszym krokiem w kierunku wznowienia przewozów jest poniższe badanie ankietowe wśród mieszkańców. Informacje pozyskane od Państwa w tym miejscu będą miały istotny wpływ na ustalenie zasadności wznowienia regularnych przewozów pasażerskich na obu liniach. W związku z powyższym gorąco zachęcamy do udziału w poniższym anonimowym badaniu ankietowym.

Powiat Międzychodzki

—-> ANKIETA

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!