Aktualności

Ankieta – Bezpieczeństwo w komunikacji miejskiej

data publikacji: 04/10/2018

KATEGORIA: Pozostałe

Czy korzystanie z komunikacji zbiorowej jest bezpieczne? Co wpływa na Państwa poczucie bezpieczeństwa? Z jakimi zagrożeniami zetknęli się Państwo podczas podróży? Mając na uwadze bezpieczeństwo pasażerów, ZTM prowadzi badania, które posłużą do zdiagnozowania stanu poczucia bezpieczeństwa pasażerów.

Zarząd Transportu Miejskiego przygotowuje ujednolicone procedury bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej i podmiejskiej, które obowiązywać będą wszystkich operatorów realizujących usługi przewozowe na liniach komunikacyjnych organizowanych przez ZTM. Aby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania w tym zakresie, przygotowana została krótka ankieta.  Zajmie to Państwu tylko chwilę, a dzięki Państwa wskazaniom pozyskane zostaną rzetelne informacje dotyczące poczucia bezpieczeństwa wśród pasażerów, także w zakresie nietypowych zagrożeń.

Ankieta dostępna tutaj. Kierowana jest do wszystkich osób korzystających z publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez ZTM, zarówno na liniach tramwajowych i autobusowych, miejskich i podmiejskich. Ankietę można wypełniać od 1 do 21 października br.

Otrzymane wyniki zostaną wykorzystane do opracowania ujednoliconych procedur bezpieczeństwa, które będą obowiązywały operatorów ZTM, a także przyczynią się do podjęcia działań zmierzających do zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa podróżowania.

Członkami Zespołu, który zajmuje się wypracowaniem procedur bezpieczeństwa w środkach publicznego transportu zbiorowego, są – oprócz pracowników ZTM – przedstawiciele spółki MPK Poznań i Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.

Źródło: https://www.ztm.poznan.pl/pl/aktualnosci/bezpieczenstwo-w-komunikacji-miejskiej-zachecamy-pasazerow-do-wypelnienia-ankiety

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!