Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
18.05.2026 r. o godz. 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Rokietnica odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
18.05.2026 r. o godz. 13:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Rokietnica odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.