Od 13 kwietnia w dni robocze kurs odjeżdżający o godz. 8:12 z dworca os. Sobieskiego do Przybrody będzie wykonywany 10 minut wcześniej, tj. odjazd o godz. 8:02.Pozostałe godziny odjazdów nie ulegają zmianom.