Rokietnicka Wierzba 2021

Kategoria Społecznik: Ireneusz Lesicki

Od 2015 roku kierownik Klubu Seniora Aster na osiedlu Poznań-Kiekrz. Twórca autorskiego programu z zakresu muzykoterapii i arteterapii dla seniorów. Współtwórca biuletynu Stowarzyszenia ASTER „KIEKRZ”. Od 2019 roku koordynator w Klubie Seniora Senior + działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Rokietnicy, mającym na celu aktywizację seniorów. Jako pedagog  specjalny i muzykoterapeuta od 30 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami fizycznymi i intelektualnymi w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Poznaniu. Zdobywca nagród: Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Poznania oraz Ministra Edukacji Narodowej I stopnia.

Na zdjęciu laureat statuetki Rokietnickiej Wierzby 2021, Ireneusz Lesicki, na czarnym tle w ciemnym garniturze, jasnej kamizelce, białej koszuli i granatowej muszce w białe kropki. W rękach trzyma statuetkę Rokietnickiej Wierzby.

Kategoria Osobowość: Wojciech Tulibacki

Z MPK Poznań związany od 1977 roku. Od 1998 roku dyrektor MPK, w latach 2000-2021 prezes zarządu. Laureat nagrody im. Generała Ignacego Prądzyńskiego za wybitne zasługi w rozwoju systemu transportu w aglomeracji poznańskiej oraz odznaki „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej” nadawanej przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju. Animator wielu akcji społecznych i dobroczynnych na rzecz potrzebujących. Brał czynny udział w procesie integracji transportu zbiorowego Gminy Rokietnica z Miastem Poznań.

Na zdjęciu laureat statuetki Rokietnickiej Wierzby 2021, Wojciech Tulibacki, na czarnym tle w granatowym garniturze, białej koszuli i różowym krawacie. W rękach trzyma statuetkę Rokietnickiej Wierzby.

Kategoria Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: Marcin Redzyński i Michał Siemiński

Założyciele restauracji Beef House, Lavoro Italiano. Od 2020 roku sponsorzy lokalnego klubu piłkarskiego GKS Rokita Rokietnica, który zrzesza zawodników młodszych i starszych roczników. Sponsorzy pierwszych zawodów Siłacz Gminy Rokietnica podczas wydarzenia pn. Rokietnica zaprasza Wielkopolan na rumpuć we wrześniu 2019 roku. Podczas 28. i 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zysk ze sprzedaży restauracji został przekazany na rzecz Fundacji Jerzego Owsiaka. Sponsorzy Eventu charytatywnego „Gramy dla Wiktorka”.

Na zdjęciu laureaci statuetki Rokietnickiej Wierzby 2021, od lewej Michał Siemiński i Marcin Redzyński na czarnym tle. Obaj w granatowych, rozpiętych marynarkach i jasnych koszulach. Pierwszy trzyma w rękach statuetkę Rokietnickiej Wierzby.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN