O Gminie

Rokietnicka Wierzba 2015

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Kiekrzu

rokietnicka-wierzba-2015_siostryWiernie wypełniające posługę Bogu i potrzebującym. Niosące pomoc samotnym matkom oraz osobom w trudnej sytuacji życiowej. Propagujące kult św. Faustyny, która przebywając w Kiekrzu doświadczyła niezwykłego spotkania z Jezusem Miłosiernym. Prowadzą Dom Samotnej Matki, w którym może znaleźć schronienie 12 kobiet z dziećmi. Dzięki ich staraniom kaplica zakonna zgromadzenia została ustanowiona sanktuarium św. Siostry Faustyny.

Michał Grudziński

Aktor teatralny z 45-letnim doświadczeniem. Od 15 lat mieszkaniec Kiekrza. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Niemalże od początku kariery związany z Teatrem Nowym w Poznaniu. Odtwórca znakomitych ról zarówno komediowych, jak i dramatycznych. Nie pretenduje do miana gwiazdy czy celebryty. Zawód aktora wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem, które niewątpliwie udzielają się widzom. Człowiek z wyjątkowym poczuciem humoru. Swój sukces zawdzięcza determinacji połączonej z wielkim talentem.

Karol Czerniak

rokietnicka-wierzba-2015_karol-czerniakWłaściciel Drukarni Poli Druk Poznań założonej w 2001 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności wykorzystuje nie tylko w pracy. Pełen profesjonalizm oraz postawa społecznie zaangażowana każdego roku owocują udziałem w wielu inicjatywach organizowanych na terenie gminy. Chętnie wspiera lokalne wydarzenia zarówno pod względem materialnym, jak i technicznym. Cechuje go uczciwość, terminowość i niezawodność. Przedsiębiorca odnoszący sukcesy, ale nie zapominający o potrzebach innych.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN