O Gminie

Rokietnicka Wierzba 2014

Jean Diatta

W 2006 roku Jean Diatta zamieszkał wraz z rodziną w Kiekrzu. Nowy mieszkaniec od początku zaangażował się w życie społeczne Gminy Rokietnica. Jego postawę dostrzegli współmieszkańcy, którzy wybrali Go Radnym. W latach 2010 – 2014 był Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Rokietnica. Po upływie kadencji nie ubiegał się o ponowny wybór, wciąż jednak służy swoim czasem, wiedzą i pomocą Gminie i jej Mieszkańcom.

Katarzyna i Roman Gorajowie

rokietnicka-wierzba-2014_krgorajKatarzyna i Roman Gorajowie są rodowitymi Rokietniczanami. W 1991 roku wspólnie założyli firmę „RUMCYK”. Szkoły, przedszkola, organizacje społeczne, osoby chore i potrzebujące – trudno wymienić wszystkich, którym Państwo Gorajowie pomogli, czy to w sposób finansowy, czy techniczny. Niezwykle charyzmatyczni, gospodarni przedsiębiorcy i nade wszystko wrażliwi społecznicy.

Wojciech Kaczmarek

rokietnicka-wierzba-2014_wkaczmarekOd 2003 roku dyrektor Zespołu Szkół im. J. i Wł. Zamoyskich w Rokietnicy. Jego powołaniem jest praca z młodzieżą, dająca ogromną radość i satysfakcję. Pod rządami Wojciecha Kaczmarka szkoła rozkwitła. W 2004 roku dostała sztandar i imię Jadwigi i Władysława Zamoyskich. Został zorganizowany pierwszy w historii zjazd absolwentów, wprowadzono nowe kierunki kształcenia zawodowego. Równocześnie rozbudowie i remontowi poddano szkolne budynki, powstały nowe obiekty sportowe. Duża w tym zasługa kreatywnego i energicznego Dyrektora.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN