O Gminie

Rokietnicka Wierzba 2013

Kazimierz Szulc

rokietnicka-wierzba-2013_szulc-zdj__cieKazimierz Szulc jest współzałożycielem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR, a od dwóch lat Prezesem jego Zarządu. Z niegiętą siłą i konsekwencją działa na rzecz podopiecznych z terenu Gminy Rokietnica i Tarnowo Podgórne próbując przełamać bariery ograniczeń, przekonać o bezsensie wykluczenia i nietolerancji, walczyć o godne miejsce w społeczeństwie.

Karina i Rafał Gizińscy

Od czerwca 2008 roku szczęśliwi mieszkańcy wsi Cerekwica. Dopełnieniem ich wspólnego szczęścia jest praca społeczna nie tylko na rzecz rodzimego Sołectwa Mrowino-Cerekwica, ale i sportowych klubów, stowarzyszeń, w ramach przedsięwzięć organizowanych przez urząd gminy gminne instytucje kultury.

Jan Grabkowski

rokietnicka-wierzba-2013_jan-grabkowskiOd 2002 roku nieprzerwanie pełni funkcję Starosty Poznańskiego. Oddany idei lokalnej oryginalności i rozumianej strategicznie solidarności, ogromną wagę przykłada do stałego podnoszenia poziomu usług świadczonych na rzecz mieszkańców powiatu poznańskiego oraz jego atrakcyjności i prestiżu w regionie. Zaangażowany i otwarty na partnerską współpracę w ramach powiatu i aglomeracji poznańskiej.

Zbigniew Starosta

rokietnicka-wierzba-2013_zbigniew-starostaOd września 2012 roku kapelmistrz i dobry duch działającej przy rokietnickim GOK-u Gminnej Orkiestry Dętej. Nietuzinkowy artysta, zatopiony w dźwiękach, które przekazuje z siłą uzależniającą słuchaczy i coraz szersze grono uczniów. Mówi o sobie jako o człowieku szczęśliwym, bowiem Los nie szczędzi Mu okazji do dzielenia się niespotykanym muzycznym talentem, a towarzysząca Jego życiu łaskawość to najbliżsi, przyjaciele i dobrosąsiedzkie obcowanie w rodzinnej już Rokietnicy.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN