O Gminie

Rokietnicka Wierzba 2012

Radosław Babica

Radosław Babica jest pierwszym bilardzistą Gminy Rokietnica (i nie tylko). Odnosi sukcesy tak na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Wraz z żoną prowadzi w Rokietnicy Akademię Bilardową. Swoją nieskrywaną miłością do bilarda zaraża coraz młodszych adeptów tej klasycznej i dystyngowanej dyscypliny. Zawsze grając fair, nigdy nie odmawia pomocy i wsparcia.

Henryk Tarnowski

rokietnicka-wierzba-2012_henryk-tarnowskiHenryk Tarnowski był niezmordowanym Druhem OSP. Orędownik idei służby i oddania potrzebującym. Całym sercem zaangażowany. Swoją energią i entuzjazmem mógłby obdzielić pluton ochotników. Zawsze na posterunku, zawsze czujny i bezbłędnie przygotowany. Szanowany przez współpracowników – za człowieczeństwo i uśmiech, bez względu na okoliczności.

Grzegorz Wojciechowski i Sebastian Zysnarski

rokietnicka-wierzba-2012_s-zysnarski-i-g-wojciechowskiPanowie Grzegorz Wojciechowski i Sebastian Zysnarski, jak sami twierdzą nie jest Ich ambicją być najbogatszymi ludźmi na cmentarzu. Stwierdzenie tyleż brutalne, co celne i wyczerpujące. Zawsze gotowi być tam, gdzie potrzebna jest natychmiastowa reakcja i pomoc. Mają wewnętrzny kompas, który bezbłędnie wskazuje azymut na dobro, prawdę i zaangażowanie. Dzięki Nim łatwiej odzyskać wiarę w ludzi.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN