O Gminie

Rokietnicka Wierzba 2009

Danuta Błaszczyk

rokietnicka-wierzba-2009_blaszczykWspółwłaścicielka Firmy SHARK. Doskonały przedsiębiorca z kobiecą pasją i intuicją. Wspierająca z wielką energią i oddaniem wszelkie prospołeczne działania. Ceniona za otwartość, szczerość, dobroć, zarażający optymizm i zawsze przyjazny uśmiech

Paweł Czachor

rokietnicka-wierzba-2009_czachorÓwczesny Prezes Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rokietnicy. Inicjator odbudowy ochotniczego ruchu straży pożarnej w Rokietnicy. Podziwiany za organizacyjny zmysł, ofiarną służbę, pasję, i …miłość do orkiestr dętych.

Michał Piszora

rokietnicka-wierzba-2009_piszora_dReprezentant młodego pokolenia dziennikarzy. Pomysłodawca i współorganizator Festiwalu Rock Camp ROCKietnica. Współwydawca dwumiesięcznika „SUBIEKTYW”. Twórca hasła rokietnickiej „Reaktywacji Kultury”

Jerzy Mazur

rokietnicka-wierzba-2009_mazur_dAdministrator Rolniczo-Sadowniczego Gospodarstwa Doświadczalnego w Przybrodzie. Laureat konkursu Wielkopolski Rolnik Roku. Promotor nowoczesnego ogrodnictwa. Kontynuator wielkopolskich tradycji gospodarowania i zarządzania.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN