KOMUNIKATY - INFORMACJE

Szkolenie dla organizacji pozarządowych z realizacji projektów EFRR

KIEDY: 01/06/2023

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje w czwartek 15 czerwca 2023 r. szkolenie  dla organizacji pozarządowych.

Podczas szkolenia zostanie omówiony m.in. harmonogram naborów wniosków FEW 2021-2027 dla EFRR, a także zasady oceniania wniosków w nowej perspektywie finansowej.

Szkolenie odbędzie się hybrydowo, stacjonarnie w Poznaniu przy Al. Niepodległości 34 w sali 325 dla ograniczonej liczby uczestników, dla pozostałych uczestników online na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 13 czerwca br. do godz. 14.00 wypełnić formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie pola „weź udział” i zaznaczyć właściwy udział w szkoleniu: stacjonarnie albo online.

Szkolenie jest bezpłatne dla uczestników, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Pomocy Technicznej Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Informujemy, że parkowanie możliwe jest jedynie na ulicach w pobliżu – nie posiadamy wydzielonych miejsc parkingowych dla uczestników.

Program szkolenia 15 czerwca 2023 r. (343 KB)

Źródło: https://wrpo.wielkopolskie.pl/

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN