Oferta dla seniorów

Rokietnicki Ośrodek Sportu

W ramach karnetu Aktywny Senior +, Seniorzy mogą brać udział w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach.

Poza zajęciami seniorzy mogą korzystać także z siłowni oraz strefy cardio do godziny 15:00. Cena karnetu to 70zł.


Ćwiczenia zdrowy kręgosłup w Akademii Wieku Dostojnego

Na zdjęciu 14 pań w niebieskich i zielonych koszulkach, pozujących w hali na tle niebieskiej kotary. 4 panie w pierwszym rzędzie kucają, 10 pań w drugim rzędzie stoi.

Od ponad 2 lat prowadzone są zajęcia „zdrowy kręgosłup” dla seniorów AWD oraz dla mieszkańców Gminy Rokietnica po 50 roku życia.

Jest to kompleks ćwiczeń wzmacniających i stabilizujących cały kręgosłup i nie tylko. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach w hali sportowo-widowiskowej Rokietnickiego Ośrodka Sportu. Odbywają się od stycznia br. dwa razy w tygodniu po 60 minut.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wzmocnić swoją kondycję fizyczną i psychiczną. W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Zajęcia mogą być prowadzone dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy Rokietnica, jakie Akademia Wieku Dostojnego otrzymała w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie organizacji, współorganizacji i udziału w zajęciach oraz przedsięwzięciach sportowo-rekreacyjnych dla dorosłych mieszkańców gminy Rokietnica powyżej 50 roku życia.

Więcej informacji w Bibliotece Gminnej w Rokietnicy.

Hanna Wocko

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN