kalendarium

KIEDY: 2022-06-04
GDZIE: gmina Rokietnica
data publikacji: 23/05/2022

KATEGORIA: Sport

Rodzinna Gra Terenowa „Kosmiczna misja”

4 czerwca 2022 r. starty drużyn od godz. 10:00

Sensacja! W ostatnim czasie na niebie nad Gminą Rokietnica pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający w kształcie spodka. Naukowcom z Instytutu Badań Kosmicznych udało się nawiązać kontakt z pozaziemskimi przybyszami. Okazało się, iż przylecieli do nas w pokojowej misji. Od wielu lat obserwują naszą planetę i są mocno zaniepokojeni, gdyż ich zdaniem Ziemia zmierza ku ekologicznej zagładzie, a dni naszej planety są policzone. Przybywają na Ziemię po to, aby nas ostrzec i przekazać wiedzę, która odpowiednio użyta, może uratować nas przed unicestwieniem. Do swojej kosmicznej misji wybrali mieszkańców Gminy Rokietnica, gdyż zauważyli ich olbrzymi potencjał. 4 czerwca przedstawiciele pięciu pozaziemskich cywilizacji opuszczą kosmiczny statek, aby spotkać się z Ziemianami i przedstawić im plan uratowania naszej planety. Aby do nich bezpiecznie dotrzeć, Urząd Gminy Rokietnica organizuje wyprawę na rowerach, której celem będzie odnalezienie wszystkich miejsc, w których oczekiwać będą kosmici.

Wszystkich śmiałków, chętnych spotkać się z pozaziemskimi przybyszami, zapraszamy do zapisów. Zapisy przyjmowane będą do 2 czerwca br. do godz. 14:00 lub do wyczerpania limitu miejsc poprzez formularz elektroniczny.

Gra adresowana jest do drużyn składających się z 2-5 osób.

Cele:

  1. Propagowanie zdrowego trybu życia.
  2. Integracja i promocja rodzinnej formy spędzania wolnego czasu.
  3. Popularyzacja jazdy na rowerze oraz rozwiązań zrównoważonego transportu.
  4. Promocja węzła przesiadkowego powstającego w ramach projektu „Węzeł przesiadkowy Rokietnica” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej 3 „Energia”, Działanie 3.3 „Wspieranie strategii niskoemisyjnych w tym mobilność miejska”, Poddziałanie 3.3.3. „Wspieranie strategii niskoemisyjnych w tym mobilność miejska w ramach ZIT dla MOF Poznania”.

Uczestnicy Gry zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności oraz przestrzegania zasad ruchu drogowego.

Kolejność zgłoszeń decydować będzie o przypisanej godzinie startu drużyny, np. pierwsza zgłoszona drużyna zostanie przypisana na godz. 10:00, druga na godz. 10:05 itd.

Kapitan drużyny dokonuje zapisu wszystkich członków drużyny na jednym formularzu. Po otrzymaniu zgłoszenia na adres mailowy Kapitana drużyny zostanie wysłane potwierdzenie uczestnictwa z podaniem dokładnej godziny startu.

Regulamin Gry

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Baner przedstawiający logotypy: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!