kalendarium

KIEDY: 2021-09-25
GDZIE: on-line
data publikacji: 10/09/2021

KATEGORIA: Sport

II Rokietnicki Bieg on-line im. Dominiki

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do startu w II Rokietnickim Biegu on-line im. Dominiki.

Podobnie jak w kwietniu, proponujemy dwa dystanse – 10 km dla biegaczy oraz 5 km dla kijkarzy. Na każdy z biegów może zgłosić się maksymalnie 100 uczestników, którzy ukończyli 16 lat. Wybrany dystans należy pokonać w ciągu 3 godzin. Każdy z zapisanych zawodników będzie mógł sam wybrać trasę, którą zdecyduje się pokonać. Nie będziemy prowadzić klasyfikacji. Pamiętajcie, że liczy się udział, a niekoniecznie wynik.

Zgłoszenia będziemy zbierać od 6 do 17 września na specjalnym formularzu on-line. Do 24 września, na podany adres mailowy prześlemy numer startowy, do samodzielnego wydruku. Do 27 września należy przesłać zdjęcia z biegu oraz wyniku. Po pozytywnej weryfikacji, do 11 października w Urzędzie Gminy Rokietnica będzie można odebrać „pakiet biegacza” (pamiątkowy medal, numer startowy, przekąska).

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie do 17 września lub do wyczerpania limitu miejsc.

Regulamin Biegu dostępny jest tutaj.

Formularz zgłoszeniowy – Bieg główny – WYPEŁNIJ

Formularz zgłoszeniowy – Nordic walking – WYPEŁNIJ

Sponsorami wydarzenia są: Chata Polska, Natalii Sp. z o.o., Restauracja pod Gruszą oraz Rokietnicki Ośrodek Sportu.

Na plakacie zdjęcie startujących biegaczy z numerami startowymi. Tekst 25-26 września 2021 r. II Rokietnicki Bieg on-line im. Dominiki Rejestracja do 17 września lub do wyczerpania limitu miejsc. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy już dostępny na www.rokietnica.pl Foto: Adam Michta facebook.com/rokietnica.pl Patronat Honorowy: Wójt Gminy Rokietnica (herb gminy), Sponsorzy: Rokietnicki Ośrodek Sportu, Chata Polska, Natalii drukarnia etykiet, Restauracja Pod Gruszą Patronat medialny: Rokickie Wiadomości

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!