Aktualności

Zamknięcie przejazdu kolejowego na ulicy Obornickiej w Rokietnicy – zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowej nr 832

data publikacji: 03/09/2021

KATEGORIA: Utrudnienia Ostrzeżenia

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu uprzejmie informuje, że w dniach 6 września – 19 września 2021 roku nastąpi zamknięcie dla ruchu przejazdu kolejowego na ulicy Obornickiej w Rokietnicy. W związku z powyższym pomiędzy Rokietnicą a Bytkowem autobusy linii nr 832 kursować będą trasą objazdową ulicami: Pawłowicką, Golęcińską i Pocztową.

Linia nr 832
OS. SOBIESKIEGO – … – Bytkowo, Obornicka – Bytkowo, Pawłowicka – droga serwisowa wzdłuż trasy S11 – Rokietnica, Golęcińska – Rokietnica, Pocztowa – Rokietnica, Szamotulska – … – PRZYBRODA/PĘTLA

Autobusy zatrzymywać się będą na istniejących przystankach: Rokietnica/PKM (przystanek tymczasowy na ulicy Szamotulskiej), Rokietnica/Rolna i Rokietnica/Golęcińska.

Wyłączone z użytkowania będą przystanki na ulicy Obornickiej: Rokietnica/Spokojna, Rokietnica/Topolowa i Rokietnica/Porzeczkowa. Przystanek Bytkowo/Pawłowicka w kierunku Rokietnicy zostanie przesunięty na ulicę Pawłowicką. Na ulicy Pawłowickiej utworzony zostanie tymczasowy przystanek Bytkowo/Agrestowa.

Zdjęcie przedstawia informację o zmianach w komunikacji publicznej związanych z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Obornickiej w Rokietnicy

Uwaga: Podane terminy mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!