Aktualności

XII Bal Sołtysów

data publikacji: 25/11/2022

KATEGORIA: Kultura

Charytatywny Bal Sołtysów wraca do kalendarza gminnych wydarzeń – XII edycja już 7 stycznia 2023 r.

Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Rokietnica, po dwóch latach przerwy związanej z pandemią, zaprasza do udziału w karnawałowym balu z dobroczynnym przesłaniem. Już po raz XII, gwarantując radosny klimat, dobrą zabawę i ciekawe atrakcje, organizatorzy zachęcają do połączenia karnawałowych uciech z możliwością wsparcia działalności Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin ROKTAR.

Organizacja walczy o godne miejsce w przestrzeni społecznej dla osób z niepełnosprawnościami i ich najbliższych, prowadząc dla swoich podopiecznych m.in. Warsztaty Terapii Zajęciowej. W codziennej pracy, przy współudziale terapeutów, rehabilitantów i opiekunów, nieustannie pojawiają się konkretne potrzeby. Ich pokonywanie to cierpliwa walka o standardy oraz jakość życia dla osób z niepełnosprawnościami.

Udział w Balu jest więc rodzajem bezcennej cegiełki. Każdy z jego uczestników może w ten sposób wesprzeć ideę niesienia pomocy i dzielenia się dobrem. Bezcenną nagrodą za otwartość, hojność i serce jest jedyna w swoim rodzaju satysfakcja, której nie da się oszacować w żadnej walucie.

Zapraszamy więc już dziś na muzyczne i taneczne atrakcje Balu, intrygujące niespodzianki i karnawałowe ciekawostki. Warto się pospieszyć – bilety na to wydarzenie tradycyjnie rozchodzą się w szybkim tempie.

Do zobaczenia.

Bal Sołtysów dla Stowarzyszenia ROKTAR organizowany jest przez Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Rokietnica.

Miejsce: Restauracja „Pod Gruszą” w Rokietnicy

Data: 7 stycznia 2023 r.; początek – godz. 20.00

Informacje organizacyjne i zapisy: tel.: 539 939 910.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN