Aktualności

XII Amatorski Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka

data publikacji: 08/09/2023

KATEGORIA: Sport

Serdecznie zapraszamy na kolejny XII Amatorski Turniej Piłkarski im. Marcina Matysiaka pod patronatem honorowym Wójta Gminy Rokietnica, który odbędzie się 16 września 2023 roku na boisku „ORLIK” w Napachaniu.

Jest to wydarzenie sportowe połączone z wieloma atrakcjami integracyjnymi skierowanymi głównie do dzieci oraz całych rodzin. Biorą w nim udział amatorzy piłki nożnej zarówno seniorzy, jak i juniorzy, a także kobiety. Pokaz amatorskiej gry, zachęca do upowszechniania sportu, aktywnego stylu życia, poprawienia sprawności fizycznej i psychicznej u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dla zawodników i drużyn przewidziane są pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody i drobne upominki. Turniej wzbogacony jest wieloma atrakcjami dla dzieci. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Może kibicować, wziąć udział w grach, zabawach, aktywnościach oraz  konkursach rysunkowych i sportowych z nagrodami. Dla pokrzepienia będzie jak co roku  okolicznościowy – tort  oraz inne smakołyki.

Turniej urzeka serdecznością, gościnnością, uśmiechem, życzliwością i dobrym słowem. Chodzi w nim nie tylko o sport, ale także o budowanie więzi międzypokoleniowej poprzez wspólne spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych oraz budowanie przyjaźni i zdrowego współzawodnictwa. Turniej niezmiennie ma swój niezwykły klimat i atmosferę.

Gorąco zapraszamy, zarówno stałych bywalców jak i nowych gości. Do zobaczenia!

START 16 września 2023 r., godz. 9:30 boisko ORLIK, NAPACHANIE

W programie m.in.

  • Turniej Juniorów – 9:30
  • Turniej Seniorów – godz. – 12:00
  • Mecz piłki nożnej kobiet – ok. godz. 16:45
  • Poczęstunek i degustacja tortu
  • Uroczysta gala – ceremonia zakończenia – ok. godz. 18:00
  • INTEGRACJE- Atrakcje dla dzieci: konkursy rysunkowe i sportowe, pokazy, animatorzy, dmuchańce, malowanie buzi…
  • Stoisko KGW z Napachania, CTS…

Organizator

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej

w Rokietnicy

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN