Aktualności

Wielkopolska Otwarta na Samorząd Społecznie Odpowiedzialny

data publikacji: 27/10/2023

KATEGORIA: Pozostałe

Gmina Rokietnica została doceniona za podejmowane działania w obszarze wsparcia podmiotów ekonomii społecznej, zdobywając 1 miejsce w kategorii Wielkopolska Otwarta na Samorząd Społecznie Odpowiedzialny.

Konkurs „Wielkopolska Otwarta-bądźMy jej cześcią” to idea otwartości władz samorządowych, kadry pomocy i integracji społecznej regionu oraz wielkopolskich organizacji pozarządowych na wyzwania społeczne w obszarze osób z niepełnosprawnościami, osób starszych, rodziny, kadry pomocy społecznej, wolontariatu, dostępności, osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Formuła Wielkopolski Otwartej pozwala na budowanie wrażliwości społecznej, upowszechnianie wiedzy na temat aktualnych wyzwań i jednocześnie pozwala wspierać poszczególne grupy społeczne. W tym roku, zostały ogłoszone trzy konkursy w obszarach:

  • Wielkopolska Otwarta na Osoby z Niepełnosprawnościami
  • Wielkopolska Otwarta na Samorząd Społecznie Odpowiedzialny
  • Wielkopolska Otwarta dla Rodziny

Plakat jest utrzymany w kolorach jesieni. Tło jest pomarańczowe, czcionka oraz dodatki w kolorze czerwonym. Na środku znajduje się zarys statuetki-futryna wraz z otwartymi dwuskrzydłowymi drzwiami. Na środku znajduje się czerwony napis Wielkopolska Otwarta bądźmy jej częścią. Z prawego i lewego boku znajdują się gałązki z liśćmi.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN