Aktualności

Sobotnia uczta na Polanie Rumpuciowej

data publikacji: 06/07/2021

KATEGORIA: Kultura

Przez całe lato, niemalże w każdą sobotę wakacji na Polanie Rumpuciowej będą czekały niemałe atrakcje. Poniżej kalendarz, który ułatwi zaplanowanie wolnych dni.

17 lipca UWAGA: Kino plenerowe zostało przeniesione na 24 lipca (organizator: Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej w Rokietnicy i Gminny Ośrodek Kultury) – czytaj więcej

24 lipca Pocovidowe ćwiczenia oddechowe z Rokietnicką Orkiestrą Dętą – czytaj więcej

Kino plenerowe (organizator: Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej w Rokietnicy i Gminny Ośrodek Kultury) – czytaj więcej

7 sierpnia Dzień sportu z Rosfitem (organizator: Rokietnicki Ośrodek Sportu, Rosfit)

14 sierpnia Gra terenowa (organizator: Urząd Gminy Rokietnica)

21 sierpnia koncert Dawida Kwiatkowskiego (organizator: Gminny Ośrodek Kultury)

28 sierpnia Kino plenerowe (organizator: Biblioteka Gminna im. Marii Konopnickiej w Rokietnicy i Gminny Ośrodek Kultury)

Z końcem sierpnia kończą się wakacje, ale lato nadal trwa. W sobotę 4 września zapraszamy mieszkańców naszej gminy na RUMPUĆ. Jeśli tylko obostrzenia na to pozwolą, będziemy się bawić podczas koncertu i korzystać z innych atrakcji.

Szczegóły każdego z wydarzeń publikowane będą na stronach internetowych/w mediach społecznościowych organizatorów oraz na stronie www.rokietnica.pl.

O pozostałych wydarzeniach – półkoloniach, warsztatach, treningach, wyjazdach itd. piszemy w najnowszym numerze „Rokickich Wiadomości”. Zachęcamy do lektury!

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!