Aktualności

Piknik integracyjny z „Kapelą zza winkla” – relacja

data publikacji: 07/09/2021

KATEGORIA: Kultura

W sobotę 31 lipca 2021 r. z inicjatywy Rokietnickiego Klubu Seniorów odbył się piknik integracyjny z „Kapelą zza winkla”. Już trzeci rok w ciepły, letni wieczór seniorzy spotkali się w Gospodarstwie Agroturystycznym Państwa Kortusów nad stawem w Rokietnicy.

Składam podziękowania wszystkim Gościom za przybycie na nasz piknik.

Dzięki licznej obecności seniorów z Gminy Rokietnica oraz gmin sąsiednich kolejne spotkanie w plenerze możemy uznać za udane.

„Kapela zza Winkla” z Nowego Tomyśla zaprezentowała świetny występ, łącząc muzykę ludową z poznańską gwarą.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Wójta Gminy Rokietnica.

Zarząd Powiatu Poznańskiego pozytywnie rozpatrzył nasz wniosek o wsparcie finansowe dla zaplanowanej imprezy, dzięki czemu mogliśmy zorganizować poczęstunek dla uczestników.

Bogusława Rzepka
Prezes Rokietnickiego Klubu Seniorów

Na grafice logotyp, na który składają się dwie postacie - zielona i pomarańczowa, z wyciągniętymi w górę rękoma oraz napis ROKIETNICKI KLUB SENIORÓW

Na banerze na białym tle po lewej stronie niebieski napis WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW POWIATU POZNAŃSKIEGO, po prawej logotyp Powiatu Poznańskiego - kwadrat z zielonym obramowaniem i niebieskie serce oraz napis Powiat Poznański

Baner, na żółtym tle z lewej strony herb Gminy Rokietnica, z prawej strony napis Współfinansowane ze środków Gminy Rokietnica.

Na zdjęciu grupa seniorów, uczestników Pikniku integracyjnego z "Kapelą zza Winkla". Przewodzi im kapela grająca na instrumentach. Z lewej i prawej strony widoczny staw, za nimi namioty, samochód i drzewa. Na zdjęciu grupa seniorów, uczestników Pikniku integracyjnego z "Kapelą zza Winkla", członkowie zespołu oraz zaproszeni goście. Za nimi drewniana altana, fragment stawku, pola i dwa domy. Nad nimi błękitne niebo.   Na zdjęciu grupa seniorów, uczestników Pikniku integracyjnego z "Kapelą zza Winkla". Większość siedzi przy stołach i rozmawia ze sobą lub przysłuchuje i przygląda się temu, co dzieje się dalej. Inni stoją i obserwują, pani nagrywa telefonem. Jest również obsługa restauracji. Na stołach jedzenie , napoje, naczynia i sztućce. Dalej stawek, drewniana altana, pole drzewa i budynki. Na zdjęciu grupa seniorów, uczestników Pikniku integracyjnego z "Kapelą zza Winkla". Część z nich tańczy w kółku, reszta siedzi przy stołach, na których znajduje się ciasto, napoje i naczynia. Po prawej stronie drzewo oraz kamienny grill. Po prawej namiot ze sprzętem nagłaśniającym. Dalej samochody i budynek.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!