Aktualności

„Łączy nas WIELkopolskiE”

data publikacji: 23/10/2023

KATEGORIA: Komunikaty

Zagłosuj na Fabrykę Ekologów

Drugi rok z rzędu zostaliśmy nominowani do Plebiscytu czytelników magazynu i e-magazynu „Nasz Region” – „Łączy nas WIELkopolskiE”. Tym razem doceniono projekt Fabryka Ekologów – edukacyjne laboratorium w Szkole Podstawowej w Cerekwicy w ramach zadania pn. Budowa Szkoły Podstawowej w Cerekwicy” i zakwalifikowano go do kategorii „Łączy nas… dobry klimat” za nowatorskie podejście do edukacji ekologicznej młodych ludzi.

Fabryki Ekologów chyba nie trzeba przedstawiać. W ramach projektu działały koła ekologów w szkołach podstawowych w Cerekwicy, Napachaniu i Rokietnicy, nowo wybudowana szkoła została wyposażona m.in. w zbiornik wody deszczowej, instalację umożliwiającą wykorzystanie wody szarej w toaletach, ławki solarne, szklarenkę i turbinę wiatrową, a mieszkańcy mieli okazję wziąć udział w wiosennej i jesiennej edycji Ekologicznych Integracji. Jesteśmy pewni, że projekt wpłynął na wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców, tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych.

Teraz wszystko w Waszych rękach! Zachęcamy do głosowania na projekt Fabryka Ekologów. Głosowanie rozpoczęło się 23października potrwa do 13 listopada 2023 roku. Łączy nas WIELkopolskiE – Plebiscyt 2023 – Łączy nas WIELkopolskiE (laczynaswielkopolskie.pl)

plakat jest zaproszeniem do udziału w głosowaniu Łączy nas Wielkopolskie. W centralnej części znajduje się granatowo, niebieski duży prostokąt, który stanowi tło do białego napisu Głosujesz Decydujesz!. Pod napisem w żółtej ramce znajduje się napis wybierz najbardziej wartościowe projkety unijne zrealizowane w naszym regionie. W górnym lewym rgu plakaty są umieszczone ręce, jedna niebieska druga granatowa. Napis z terminem głosowa od 23 października do 13 listopada jest zlokalizowane na dole, napis białymi literami.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN