Aktualności

Konsultacje społeczne – Przebudowa ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy

data publikacji: 07/09/2021

KATEGORIA: Inwestycje

Celem konsultacji jest uzyskanie opinii od mieszkańców sołectwa Rokietnica na temat koncepcji projektowych opracowanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „przebudowa ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy na odcinku od ul. Noblistów do linii kolejowej wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Szamotulską”, a co za tym idzie – możliwie najlepsze dopasowanie realizowanej inwestycji do potrzeb potencjalnych użytkowników.

Konsultacje rozpoczną się w dniu 7 września 2021 r. i zakończą się w dniu 10 września 2021 r.

Uwagi do projektu będą zbierane za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie konsultacje.rokietnica.pl.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Leopold Wiorek Kierownik Referatu Inwestycji i Infrastruktury w Urzędzie Gminy Rokietnica.

Zarządzenie nr 97/2021 Wójta Gminy Rokietnica z dnia 23 sierpnia 2021 roku w sprawie: przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących koncepcji projektowej opracowanej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy na odcinku od ul. Noblistów do linii kolejowej wraz z przebudową skrzyżowania z ul. Szamotulską”

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!