Aktualności

Konkurs Działania Godne Uwagi

data publikacji: 06/10/2023

KATEGORIA: Pozostałe

Konkurs Działania Godne Uwagi 

Działania Godne Uwagi to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Centrum PISOP we współpracy z Fundacją NIWA Edukacji i Rozwoju, jest skierowany do wielkopolskich organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych.

Celem Konkursu jest promocja i docenienie działań społeczników, którzy wyróżniają się z tłumu. Poszukiwani są autorzy inicjatyw, które integrowały mieszkańców, mobilizowały ich do działania lub po prostu niosły radość. Nie chodzi o skalę działań, ale o ich efekt.

Do konkursu można zgłaszać działania realizowane w terminie od 1 listopada 2021 roku do 23 października 2023 roku. W przypadku projektów będących w trakcie realizacji należy wykazać, że 50% zakładanych działań zostało zrealizowanych. Zgłoszone działanie może być częścią większego projektu.

Kapituła konkursowa nagrodzi po jednej inicjatywie z każdego subregionu Wielkopolski oraz z miasta Poznania. Wśród wszystkich zgłoszonych inicjatyw zostanie również wyłoniony laureat Nagrody Internautów. Zwycięzcy otrzymają statuetkę Działań Godnych Uwagi, bon na usługi poligraficzne o wartości 500 zł, dedykowany warsztat oraz szereg działań promocyjnych (w tym artykuł sponsorowany w lokalnych mediach).

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego tutaj: https://pisop.org.pl/dzialania-godne-uwagi-poszukiwane-40846. Można je składać do 23 października 2023 r., do godziny 15.00.

Szczegóły dotyczące Konkursu dostępne na stronie: Działania Godne Uwagi poszukiwane | Centrum PISOP

 źródło: Stowarzyszenie Centrum PISOP

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN