Aktualności

Kiermasz ozdób świątecznych w ROKTARze

data publikacji: 01/12/2021

KATEGORIA: Pozostałe

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy; dzień, zwykły dzień, gdzie uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej ROKTAR w Tarnowie Podgórnym szykują dla Państwa świąteczne ozdoby…

W oczekiwaniu, kiedy wzejdzie gwiazda wigilijna, chcemy serdecznie Państwa zaprosić do wzięcia udziału w Świątecznym Bożonarodzeniowym kiermaszu.

Nasi uczestnicy przygotowali dla Państwa dekoracje do domu oraz upominki dla bliskich. Wszystkie prace wykonane są ręcznie.

Kiermasz będzie trwał od 1.12.2021 r. do 20.12.2021 r., od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 15.00, w Warsztacie Terapii Zajęciowej  ROKTAR Tarnowie Podgórnym przy ul. 27 Grudnia 8.

Do zobaczenia!

Na zdjęciu widać dwa ręczniki z wyszytymi trzema zielonymi choinkami. Jeden ręcznik jest biały delikatnie nachodzi na drugi ręcznik, który jest biały.

Na zdjęciu widać trzy naturalne mydełka w kolorze kremowym w kształcie serduszek. Na jednym mydełku jest odciśnięty kształt trzech dzwoneczków, na drugim dwie szyszki, na trzecim przytulające się misie. Każde mydełko zapakowane jest w celofan związany sznurkiem.

Na zdjęciu widać trzy zawieszki ceramiczne w kształcie gwiazdek - dwie białe z fioletowymi kropkami, jedna niebieska z odciśniętymi gwiazdkami. Zawieszki mają kolorystycznie dobrane tasiemki i są widoczne na tle płata drewna.

Na zdjęciu widać dwa mydełka naturalne w kształcie samochodów z choinką na pace. Jeden samochód jest biały, jeden niebieski, oba stoją na płacie drewna.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!