Aktualności

5 ROSbieg Niepodległości – utrudnienia w ruchu

data publikacji: 07/11/2023

KATEGORIA: Komunikaty, Sport

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE UTRUDNIEŃ W RUCHU 11 LISTOPADA 2023 R. W ZWIĄZKU Z ROSBIEGIEM NIEPODLEGŁOŚCI. 

W dniu 11 listopada jako jeden z elementów obchodów Święta Niepodległości odbędzie się bieg i marsz nordic walking ulicami naszej gminy (Rokietnica i Krzyszkowo). W związku z tym pojawią się czasowe utrudnienia na trasie biegu (wstrzymanie ruchu kołowego). Początek utrudnień od ok. 10:30 i potrwa do przebiegnięcia ostatniego biegacza (w zależności od miejsca trasy koniec utrudnień to 11:30 – 12:45). Prosimy o nieparkowanie samochodów na trasie biegu w dniu 11.11.2023r., od godziny 10.00-13.00.

Dodatkowo zostaną wprowadzone czasowe zmiany w funkcjonowaniu linii nr 834, w godzinach od około 10:15 do około 13:00 autobusy linii nr 834 nie będą wykonywały wjazdu na pętlę w Krzyszkowie.

Start i meta biegu są zlokalizowane na ul. Sportowej przy Rokietnickim Ośrodku Sportu.
Przebieg trasy wygląda następująco:  Sportowa – Koszycy – Główna (Krzyszkowo) – Trakt Napoleoński – Szamotulska (w stronę Zmysłowa) – Szamotulska (powrót w kierunku hali ROS) – Sportowa.

Informujemy, że dołożymy wszelkich starań, by ewentualne niedogodności związane z czasowym wyłączeniem dróg były jak najmniej uciążliwe dla mieszkańców. Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i gorący doping dla biegaczy i kijkarzy.

Infolinia ws. utrudnień w ruchu, poniedziałek-piątek w godzinach 8:00 – 16:00: 601-091-959, 501-588-976

Na grafice mapa z zaznaczoną na fioletowo trasą biegu: Start/Meta Rokietnicki Ośrodek Sportu ul. Sportowa na wysokości przejścia pomiędzy ROS a GOK, skręt w lewo w ul. Koszycy (w kierunku Krzyszkowa), na rondzie w Krzyszkowie skręt w lewo i dalej ul. Główną do krzyża, skręt w lewo w ul. Trakt Napoleoński do skrzyżowania z ul. Szamotulską, skręt w prawo w ul. Szamotulską (kierunek Mrowino), nawrót przed osiedlem Zmysłowo i ul. Szamotulską do ul. Sportowej do hali ROS.

Organizatorzy Biegu: Rokietnicki Ośrodek Sportu, Urząd Gminy Rokietnica, Stowarzyszenie Rokietnica Biega, Stowarzyszenie Nordic Walking Roxkije Rokietnica

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN