Aktualności

42 pomysły na usługi społeczne CUS Rokietnica

data publikacji: 29/11/2023

KATEGORIA: Komunikaty

Gmina Rokietnica oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Rokietnicy, który od 1 stycznia 2024 r. przekształci się w Centrum Usług Społecznych (CUS), zapraszają mieszkańców Gminy do niezwykłego badania ankietowego!  

To tylko 20 minut, które mogą zmienić wiele. Twoje opinie i sugestie pomogą nam ukształtować ofertę CUS, tak by najlepiej służyła Tobie i Twoim bliskim. Niezależnie czy jesteś rodzicem, seniorem, młodzieżą, osobą z niepełnosprawnościami, czy przedstawicielem lokalnego biznesu – Twoje zdanie jest dla nas ważne!

Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki bardzo pomogą nam w zdecydowaniu, które usługi wdrożyć jako pierwsze i w jaki sposób, by jak najlepiej odpowiedziały na Twoje potrzeby.

BADANIE DOSTĘPNE POD ADRESEM: https://rokietnica.pl/badanieCUS

Nie czekaj! Ankieta będzie aktywna do 10 grudnia 2023 roku do godziny 20:00.

Twoja opinia ma moc kształtowania przyszłości!

Masz kłopot z wypełnieniem ankiety? Wolisz spotkać się osobiście? Jesteśmy dla Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku począwszy od 30 listopada do 8 grudnia w godzinach od 12:00 do 14:00 w Bibliotece Gminnej w Rokietnicy. Zapraszamy serdecznie!

Zespół Urzędu Gminy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Rokietnicy

Ankieta jest realizowana w ramach Diagnozy potrzeb i potencjału społeczności lokalnej Gminy Rokietnica w zakresie usług społecznych i jest częścią projektu „Rozwój Wielkopolskiej Sieci Centrum Usług Społecznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

Baner przedstawiający logotypy: na niebieskim równoległoboku niebieska, żółta i biała gwiazdka i napis: Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, biało-czerwona flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska, flaga Unii Europejskiej (12 żółtych gwiazd 5-ramiennych ułożonych w okrąg na niebieskim tle) napis: Dofinansowane przez Unię Europejską, godło z białym orłem na czerwonym tle i napis Samorząd Województwa Wielkopolskiego

 

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN