Aktualności

26 edycja konkursu „Dobroczyńca Roku”

data publikacji: 12/01/2023

KATEGORIA: Pozostałe

Od 10 stycznia do 10 lutego 2023 roku g. 13:00 organizacje pozarządowe mogą zgłaszać firmy i fundacje korporacyjne do 26. edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. Do konkursu mogą zgłaszać się również same firmy.

W której kategorii zgłosić firmę?

  • Organizacje pozarządowe mogą zgłosić firmę lub fundację korporacyjną, z którą współpracowała organizacja w 2022 roku w kategoriach: „Kultura i edukacja”, „Lokalne partnerstwa”, „Ochrona środowiska i klimatu”, „Otwartość na różnorodność”, „Pomoc społeczna i charytatywna”, „Zdrowy tryb życia” oraz nowej specjalnej kategorii „Pomoc uchodźcom i Ukrainie”. Wybór kategorii zależy od obszaru, którego dotyczyły działania.
  • Firmy lub fundacje korporacyjne  mogą zgłosić prowadzony w firmie wolontariat pracowniczy w kategorii „Wolontariat pracowniczy”
  • Kategoria specjalna: „Dobra współpraca biznesu i organizacji pozarządowych” – w 26. edycji organizacje pozarządowe mogą zgłosić firmę doceniając wyjątkowe partnerstwo i jakość współpracy z firmą, niezależnie od tematyki projektu. W wyżej wymienionych kategoriach oceniana jest zarówno współpraca między organizacją pozarządową i firmą, jak i realizowany projekt oraz jego efekt społeczny powiązany z daną kategorią. W tej kategorii kluczowe znaczenie ma aspekt samej współpracy i partnerstwo między firmą, a organizacją pozarządową.

Więcej o tym czego mogą dotyczyć zgłoszenia w każdej z kategorii można przeczytać w Regulaminie Konkursu.

Źródło i więcej informacji na stronie: Dobroczyńca Roku (dobroczyncaroku.pl)

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!

REGULAMIN