Władze i Urząd

Rada Gminy

Uchwały Rady Gminy http://bip.rokietnica.pl/public/?id=47033

Posiedzenia Rady Gminy – terminarz i protokoły obrad http://bip.rokietnica.pl/public/?id=176330


Transmisje obrad sesji
https://esesja.tv/transmisja_na_zywo/155/rada-gminy-rokietnica.htm

Komisje Rady Gminy:
Komisja Rewizyjna
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Komisja Finansów, Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Rolnictwa
Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Porządku Publicznego

 

VIII Kadencja Rady Gminy Rokietnica: 2018-2023

1. Aleksandra Bartnik – Komisja Oświaty
okręg wyborczy: ROKIETNICA
e-mail: aleksandra.bartnik@rokietnica.pl
tel. 601 882 285

2. Maria Chojnacka – Komisja Oświaty
okręg wyborczy: KRZYSZKOWO
e-mail: maria.chojnacka@rokietnica.pl
tel. 507 528 474, 61 8145 159

3. Michał Cieciora – Komisja Skarg: Przewodniczący; Komisja Rewizyjna
okręg wyborczy: ROKIETNICA
e-mail: michal.cieciora@rokietnica.pl
tel. 502 258 555

4. Agata Czerniejewska – Komisja Rewizyjna, Komisja Finansów
okręg wyborczy: KIEKRZ-PAWŁOWICE
e-mail: agata.czerniejewska@rokietnica.pl

5. Ryszard Ćwirlej – Komisja Skarg, Komisja Oświaty
okręg wyborczy: CEREKWICA, PRZYBRODA
e-mail: ryszard.cwirlej@rokietnica.pl

6. Paweł Dankowski – Komisja Oświaty: Przewodniczący
okręg wyborczy: ROKIETNICA
e-mail: pawel.dankowski@rokietnica.pl
tel. 604 620 722

7. Izabela Dziamska – PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY
okręg wyborczy: KIEKRZ-PAWŁOWICE
e-mail: izabela.dziamska@rokietnica.pl

8. Piotr Hałas – WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY; Komisja Finansów
okręg wyborczy: ŻYDOWO-ROSTWOROWO
e-mail: piotr.halas@rokietnica.pl
tel. 603 793 106

9. Agnieszka Kram – Komisja Skarg; Komisja Oświaty
okręg wyborczy: NAPACHANIE-DALEKIE
e-mail: agnieszka.kram@rokietnica.pl
tel. 539 939 910

10. Ryszard Lubka – WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY; Komisja Finansów
okręg wyborczy: MROWINO
e-mail: ryszard.lubka@rokietnica.pl
tel. 502 524 400

11. Adam Michta – Komisja Skarg; Komisja Oświaty
okręg wyborczy: ROKIETNICA
e-mail: adam.michta@rokietnica.pl
tel. 509 929 993

12. Władysław Mielcarek – Komisja Finansów; Komisja Oświaty
okręg wyborczy: ROKIETNICA
e-mail: wladyslaw.mielcarek@rokietnica.pl

13. Anna Niesiobęcka – Komisja Finansów: Przewodnicząca; Komisja Skarg
okręg wyborczy: SOBOTA-BYTKOWO
e-mail: anna.niesiobecka@rokietnica.pl
tel. 669 894 199

14. Mariusz Puk – Komisja Finansów
okręg wyborczy: KOBYLNIKI, STARZYNY-ROGIERÓWKO
e-mail: mariusz.puk@rokietnica.pl
tel. 502 652 608

15. Tomasz Skupio – Komisja Rewizyjna: Przewodniczący; Komisja Finansów
okręg wyborczy: KIEKRZ-PAWŁOWICE
e-mail: tomasz.skupio@rokietnica.pl
tel. 791 474 815

 

Biuro Rady Gminy

Urząd Gminy Rokietnica
ul. Golęcińska 1
bud. A, pokój 21
tel. 61 89 60 633


VII Kadencja Rady Gminy Rokietnica: 2014-2018

  1. Elżbieta Brzeźniak – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (od 17.10.2016 r.)
  2. Michał Cieciora – Wiceprzewodniczący Rady Gminy (do 16.02.2017 r.)
  3. Agata Czerniejewska
  4. Paweł Dankowski (od 01.10.2017 r.)
  5. Kazimierz Fryś
  6. Piotr Hałas
  7. Sylwia Kiejnich – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (do 26.09.2016 r.)
  8. Agnieszka Kram (od 08.04.2018 r.)
  9. Ryszard Lubka – Przewodniczący Rady Gminy (do 17.10.2016 r.)
  10. Władysław Mielcarek
  11. Zbigniew Muszyński
  12. Joanna Nowak
  13. Adam Pioch – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY (od. 17.10.2016 r.)
  14. Bogusława Rzepka – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy (od 16.02.2017 r.)
  15. Mirosław Skrzypczak (do 19.12.2017 r.)
  16. Piotr Szatkowski (do 20.06.2017 r.)
  17. Krzysztof Zielonka

VI kadencja Rady Gminy Rokietnica: 2010-2014

  1. Aleksandra Bartnik
  2. Elżbieta Brzeźniak
  3. Paweł Czachor
  4. Jean Diatta – Wiceprzewodniczący Rady Gminy 
  5. Marian Jakobsze – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY 
  6. Magdalena Jujeczka
  7. Sylwia Kiejnich
  8. Sławomir Kieliszek
  9. Ryszard Lubka – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  10. Grażyna Maciejewska
  11. Wojciech Mazurek
  12. Zbigniew Muszyński
  13. Krzysztof Nizio
  14. Mirosław Skrzypczak
  15. Małgorzata Szymańska

V Kadencja Rady Gminy Rokietnica: 2006-2010

  1. Aleksandra Bartnik
  2. Teresa Bartol – PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY
  3. Elżbieta Brzeźniak
  4. Jerzy Gmerek – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  5. Marcin Jakobsze
  6. Sylwia Kiejnich
  7. Sławomir Kieliszek
  8. Arkadiusz Klapiński
  9. Ryszard Lubka – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  10. Tadeusz Matuszek
  11. Wojciech Mazurek
  12. Zbigniew Muszyński
  13. Jolanta Pankowska
  14. Ryszard Słuszczak
  15. Małgorzata Szymańska

IV kadencja Rady Gminy Rokietnica: 2002-2006

  1. Witold Bajerlein – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY
  2. Bartosz Derech
  3. Józef Dolski
  4. Jerzy Gmerek – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  5. Daniel Goroński
  6. Piotr Hałas
  7. Małgorzata Karpiczak-Ostrowska
  8. Henryk Kiejnich
  9. Andrzej Kijowski
  10. Marian Kortus
  11. Ryszard Lubka – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  12. Marzena Makowiecka
  13. Małgorzata Sklepik
  14. Teresa Sroka
  15. Grzegorz Wartecki

III kadencja Rady Gminy Rokietnica: 1998-2002

  1. Piotr Batura
  2. Mieczysław Czerniejewski
  3. Józef Dolski
  4. Józef Gawron – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY
  5. Jerzy Gmerek – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  6. Mieczysław Guderski
  7. Gerard Heckert
  8. Henryk Kiejnich
  9. Jerzy Jankowiak
  10. Aleksandra Kocurek
  11. Stefan Kurzak
  12. Ryszard Lubka – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  13. Marzena Makowiecka
  14. Tadeusz Matuszek
  15. Marian Pawlak
  16. Tadeusz Skotarczak
  17. Teresa Sroka
  18. Grzegorz Wartecki
  19. Sławomir Wojciechowski
  20. Zdzisław Zielonka

II kadencja Rady Gminy Rokietnica: 1994-1998

  1. Piotr Batura – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY
  2. Waldemar Bąk – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  3. Kazimierz Bieniaszczyk
  4. Mieczysław Czerniejewski
  5. Irena Człapka
  6. Włodzimierz Czyż
  7. Andrzej Dolata – PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY
  8. Jerzy Gmerek
  9. Jan Gołaski
  10. Gerard Heckert
  11. Marian Jakobsze – Wiceprzewodniczący Rady Gminy 
  12. Jarosz Jodda
  13. Henryk Kiejnich
  14. Jerzy Olejniczak

I kadencja Rady Gminy Rokietnica: 1990-1994

  1. Henryk Barnaś
  2. Piotr Batura
  3. Andrzej Chałupnik
  4. Włodzimierz Czyż
  5. Bronisław Degórski
  6. Piotr Hałas
  7. Ryszard Jabłoński
  8. Marian Jakobsze
  9. Jarosz Jodda
  10. Henryk Kiejnich
  11. Ireneusz Kucner
  12. Marian Matysiak
  13. Antoni Miłkowski
  14. Tomasz Nowaczyk
  15. Bronisław Nowosiadły
  16. Zbigniew Ratajczyk
  17. Tadeusz Senderowski
  18. Stanisław Springer
  19. Zdzisław Szwagierek
  20. Zdzisław Zielonka
Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!