kalendarium

KIEDY: 2017-11-11
GDZIE: Rokietnicki Ośrodek Sportu, ul. Szamotulska 29
data publikacji: 27/10/2017

KATEGORIA: Kultura

Narodowe Święto Niepodległości

 

11 listopada 2017 Rokietnica

od 15.30 do 16.00 przejazd skrzyżowaniem ulic Szamotulskiej i Szkolnej (tzw. małe rondo) będzie utrudniony

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Rokietnicy informujemy, że w godzinach od 15.30 do 16.00 przejazd skrzyżowaniem ulic Szamotulskiej i Szkolnej (tzw. małe rondo) będzie utrudniony. Prosimy o przejazd w kierunku Napachania i Mrowina oraz z kierunku tych miejscowości do centrum Rokietnicy ulicą Trakt Napoleoński.

 

Zostań Biało-Czerwonym Mieszkańcem. Nie masz flagi? – Odbierzesz ją u nas!

Zachęcamy do wywieszania na swoich posesjach flagi Polski w czasie ważnych świąt narodowych. Zbliża się 11 listopada. Dla wszystkich tych, którzy MIESZKAJĄ na terenie Gminy Rokietnica, ale nie są jeszcze w niej zameldowani, mamy propozycję. Przychodząc do Urzędu Gminy, ul. Golęcińska 1 w dniach od 2 do 10 listopada w celu dokonania meldunku na pobyt stały, otrzymacie od nas flagę*. Zależy nam, aby połączyć Narodowe Święto Niepodległości z Waszą oficjalnie potwierdzoną deklaracją bycia wśród NAS.
Flagę dostanie także ten, kto przychodząc do Urzędu w dniach od 7 do 10 listopada, będzie potrafił udowodnić, przy pomocy jakiegokolwiek dowodu, że jest już u nas zameldowany.

*Liczba flag jest ograniczona.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!