kalendarium

KIEDY: 2019-01-05
GDZIE: Restauracja Pod Gruszą, Rokietnica
data publikacji: 07/12/2018

KATEGORIA: Kultura

Jubileuszowy 10 BAL SOŁTYSÓW

W jubileuszowym towarzystwie wydarzeń z 100-tką w nazwie, organizowany już po raz 10 BAL SOŁTYSÓW, mieści się ze swoim liczbowym wynikiem doskonale. Pomnożony bowiem przez 10 wysiłek, aby każdy szczegół dopracować do perfekcji, może dać tylko 100-procentowy sukces.

Rekomendacja dobrej zabawy jest zbędna. Każdy z dotychczasowych uczestników Balu ochoczo zapewni, że atmosfera jest rodzinna, oprawa karnawałowa, kuchnia smaczna, a przyświecająca idea zobowiązująca i bardzo cenna.

Sołtysi po raz kolejny będą zapraszać do bycia hojnym na rzecz ROKTAR-u. Stowarzyszenia, które chce dalej skutecznie łamać i pokonywać bariery stojące przez niepełnosprawnymi i członkami ich Rodzin. I to nie tylko te architektoniczne, ale również społeczne i ludzkie.

Zaprosimy więc do tańca, zaoferujemy upominkowe cegiełki i piękne prace plastyczne uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez ROKTAR. Wylicytujemy szereg przedmiotów. Także trochę dziwnych, zwariowanych i zabawnych. Wszystko w pogodnym, życzliwym nastroju. Zapowiadamy też wyjątkowe atrakcje – jak na jubileusz przystało. Zadba o nie Gminny Ośrodek Kultury z Rokietnicy. Warto przygotować zatem szczodrość, skorą do pomocy i wsparcia, wyjątkowy karnawałowy humor – bo to pierwsza sobota po sylwestrze i gotowość na niespodzianki przygotowane dla wszystkich uczestników w jubileuszowym prezencie.

Zapraszamy

Bal Sołtysów dla Stowarzyszenia ROKTAR pod honorowym patronatem Wójta Gminy Rokietnica organizowany jest przez Sołtysów Gminy Rokietnica z niestrudzonym Józefem Fudalą na czele.

Miejsce: Restauracja „Pod Gruszą” w Rokietnicy

Data: 5 stycznia 2019; początek – godz. 20.00

Informacji organizacyjnych udziela i zapisy już dziś przyjmuje: Józef Fudala Sołtys Sołectwa Rokietnica tel.: 600 421 640.

D.P.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!