kalendarium

KIEDY: 2019-04-27
GDZIE: Przystań Rowerowa w Pawłowicach, ul. Pawłowicka 29
data publikacji: 28/03/2019

KATEGORIA: Sport

Bieg Wiosny

XI Grand Prix Rokietnicy w biegach im. Dominiki

Bieg Wiosny – 27 kwietnia w Pawłowicach

Start godz. 10

W kalendarzu już wiosna. Pora więc rozpocząć sezon biegowy. Jak co roku zapraszamy całe rodziny do udziału w jedenastej już edycji Grand Prix Rokietnicy w biegach im. Dominiki. Cykl jak zwykle rozpocznie się Biegiem Wiosny. Podobnie jak w ubiegłych latach zagościmy w Przystani Rowerowej w Pawłowicach. Bieg powiedzie urokliwymi leśnymi trasami.

Jak zwykle przygotowaliśmy dystanse dla każdego:

  • bieg malucha – dla dzieci do lat 6 – 50 m
  • bieg rodzinny – ok. 0,8 km
  • bieg główny – ok. 7 km
  • nordic walking – ok. 4,5 km

Harmonogram startów:

  • bieg malucha – g. 10.00
  • bieg rodzinny – g. 10.10
  • bieg główny (po powrocie wszystkich biegaczy biegu rodzinnego) – g. 10.30
  • nordic walking – g. 10.35

Biuro biegu czynne będzie w godz. 8.45 – 9.30.

Rozgrzewkę przed startem jak zwykle przygotuje ROSfit.

Na biegaczy czekać będzie posiłek regeneracyjny oraz atrakcje dla najmłodszych.

Rozdawać będziemy Przypieczętniki Rodziny – może pobrać ją każda „rodzina” (w tym również grupy znajomych czy reprezentacje szkół), która planuje wziąć udział we wszystkich 3 biegach w ramach Grand Prix. Wśród wszystkich Przypieczętników, w których został zebrany komplet pieczątek, wylosowane zostaną nagrody podczas Biegu Finałowego.

Zapisy dostępne są pod adresem: https://foxter-sport.pl/grand-prix-rokietnicy-w-biegach-im–dominiki-bieg-wiosny-2019. Zachęcamy do skorzystania z tej formy rejestracji, która znacznie skróci formalności w dniu wydarzenia.

Podobnie jak w roku ubiegłym, biegacze zarejestrowani przez Internet do dnia 23 kwietnia będą mogli odebrać numery startowe wcześniej, tj. w dniach 24 (w godz. 12-15.30), 25 (w godz. 7.30-15.30) i 26 kwietnia (w godz. 7.30-14.30).

Zapisy elektroniczne będą możliwe do dnia 26 kwietnia do godz. 14.30. Pozostałe osoby chcące uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do biura biegu w godz. 8.45-9.30.

Ważna informacja dla biegaczy biegu głównego

Zawodnicy chcący wziąć udział w biegu głównym będą mogli zapisywać się wyłącznie elektronicznie. Nie będzie możliwości zapisów w dniu biegu.

zgoda rodzica/opiekuna prawnego>>>POBIERZ

UWAGA!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 kwietnia br. w związku z organizacją Biegu Wiosny w czasie jego trwania (tj. w godz. 10-12) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Na czas trwania biegu zostanie zamknięty odcinek ul. Pawłowickiej w Pawłowicach, droga serwisowa przy S11 oraz drogi gruntowe znajdujące się na trasie biegu. Za utrudnienia przepraszamy.

Katarzyna Sokulska
Referat Organizacyjny i Promocji UG Rokietnica

Fot.: Adam Michta

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!