Aktualności

Znamy zwycięzców Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2019

data publikacji: 29/01/2020

KATEGORIA: Sport

22 stycznia 2020 roku Komisja Konkursowa w składzie: Danuta Potrawiak, Hanna Wocko, Renata Chlebowska, Ryszard Lubka oraz Andrzej Deckert dokonała rozstrzygnięcia Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2019.

Komisja Konkursowa dokonała analizy informacji zawartych w poszczególnych formularzach zgłoszeniowych. Zdecydowała, że wszyscy zgłoszeni kandydaci urodzeni do roku 2003 (włącznie) zostali zakwalifikowani do kategorii powyżej 16 lat. Każdy z członków Komisji dysponował 3 głosami o wadze 3, 2 i 1 pkt, przyznawanych odpowiednio kandydatowi, który według każdego z nich miał zająć 1, 2 i 3 miejsce. Po zliczeniu oddanych głosów wyłoniono trójkę sportowców, którym przyznano tytuł „Sportowca z klasą” 2019.

Laureatami Plebiscytu „Sportowiec z klasą” 2019 w kategorii powyżej 16 lat zostali (kolejność przypadkowa):

Aleksandra Podsiadło (lekka atletyka)

Damian Szczepański (trójbój siłowy)

Radosław Babica (bilard)

O tym, który z laureatów zdobył I, II i III miejsce, poinformujemy 22 lutego podczas gali w trakcie Balu Mistrzów Sportu.

Komisja Konkursowa zdecydowała też o wyróżnieniu wszystkich kandydatów (dzieci i młodzieży osiągających najlepsze wyniki sportowe), których zgłoszenia wpłynęły w wyznaczonym terminie, tj. do 31 grudnia 2019 r., w kategorii do 16 lat. Zgłoszenia dostarczone po w/w terminie oraz zawierające braki formalne zostały natomiast odrzucone. Zgodnie z decyzją Komisji na szczególne wyróżnienie w poszczególnych dyscyplinach sportowych zasłużyli:

  1. KARATE: Szymon Śniegocki
  2. TAEKWONDO OLIMPIJSKIE: Marta Burzyńska i Zofia Musiał
  3. SIATKÓWKA: Paweł Czapka
  4. ZAPASY: Maria Skurat
  5. PIŁKA NOŻNA: Remigiusz Arcimowicz

Sportowcy w kategorii do lat 16 otrzymają wyróżnienie podczas oficjalnego spotkania z Wójtem Gminy Rokietnica.

Referat Organizacyjny i Promocji UG Rokietnica

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!