Aktualności

Złoty medal trafia do Rokietnicy!

data publikacji: 02/12/2020

KATEGORIA: Sport

W ubiegły weekend (28-29 listopada) w Poznaniu, na APR Arenie Dębiec został rozegrany turniej Reiss Cup. Do rywalizacji przystąpiły drużyny w kategorii wiekowej B2 (2010-2011). Rozgrywki budziły wiele emocji wśród zawodników, a każde spotkanie przynosiło ogrom satysfakcji. Drużyna z miejscowości Rokietnica razem z trenerem Karolem Grają wywalczyła pierwsze miejsce na podium!

Turniej Reiss Cup przyniósł wiele sportowych wrażeń! Każda z grających drużyn dzielnie walczyła o miejsce na podium. Jednak najlepszym zespołem okazała się Rokietnica, drugie miejsce zajęła drużyna Poznań Wilda, a trzecie, równie cenne miejsce, zdobyła Opalenica. Cieszymy się, że każdy z zawodników wykazał pełne zaangażowanie i chęć do gry. Ponadto MVP turnieju został Antoni Haremza z Rokietnicy, a za najlepszego bramkarza uznano Jakuba Czerwińskiego z Opalenicy.

Turniej Reiss Cup to magiczny czas dla zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa oraz możliwość nieustannego rozwoju. Wszystkie mecze były rozegrane na wysokim poziomie i wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród innych drużyn. Doceniamy każdy wysiłek włożony na boisku i wysyłamy gratulacje dla zawodników z Pniew, którzy wzięli udział w sportowych zmaganiach. Życzymy dalszych sukcesów i spełnienia piłkarskich marzeń. Ponadto każdy, kto uwielbia lub chce rozpocząć sportową przygodę, może dołączyć do drużyny Akademii Piłkarskiej Reissa w Rokietnicy, po to by trenować i odnosić wspólnie sukcesy!

Przez cały czas można przyjść na zapoznawczy trening i spróbować swoich sił podczas sportowych zajęć. W razie jakichkolwiek pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu: 695121245 lub skontaktować się poprzez email: m.cybulski@akademiareissa.pl.

Na zdjęciu zawodnicy turnieju Reiss Cup ustawieni wokół pucharu. Logotyp Akademii Reissa Fot Mateusz Dembowiak www.akademiareissa.pl