Aktualności

Zlot Talentów 2018

data publikacji: 08/05/2018

KATEGORIA: Kultura

Z myślą o potencjale artystycznym, jaki mają w sobie osoby z niepełnosprawnościami powstał projekt organizacji Powiatowego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych – mieszkańców Powiatu Poznańskiego pn. „Zlot Talentów”. W tym roku odbędzie się VI edycja Przeglądu, a jego finał planowany jest na 14 września.
Podczas uroczystości artyści mogą zaprezentować swoje uzdolnienia w następujących dziedzinach sztuki: plastycznej, fotograficznej, filmowej, muzycznej i teatralnej. Na laureatów czekać będą nagrody rzeczowe. Spośród wszystkich uczestników Przeglądu wyłoniony zostanie „Talent Roku 2018”, który otrzyma nagrodę indywidualną.
Zgłoszenia zarówno od osób indywidualnych, jak i placówek lub organizacji przyjmowane są do 30 maja 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat Przeglądu oraz karta zgłoszeń dostępne są na stronie: www.maltadom.fc.pl lub pod nr tel.: 61 819 44 46, 507 117 248. Kontakt:maltadom@wp.pl
Organizatorem zadania jest Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich „Pomoc Maltańska”. Projekt finansowany jest z budżetu powiatu poznańskiego.

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!