Aktualności

Zielony Konkurs

data publikacji: 20/07/2020

KATEGORIA: Kultura

W lipcowym numerze Rokickich Wiadomości ogłosiliśmy Zielony Konkurs ogrodniczo – roślinny, w którym mieszkańcy gminy Rokietnica mogą wziąć udział w trzech kategoriach:

  • Najpiękniejszy balkon,
  • Najpiękniejszy ogród,
  • Najpiękniejszy zielony kąt w domu/mieszkaniu.

Rośliny są nieodłącznym elementem życia człowieka. W Rokietnicy mieszkańcy często przyozdabiają nimi swoje balkony, tworząc piękne, przytulne miejsca, w których odpoczynek to sama przyjemność. Podobnie w przypadku ogrodów – są niejednokrotnie azylem od wielkomiejskiego szumu, ulicznego hałasu, dają wytchnienie przebodźcowanym zmysłom. Z braku kawałka ziemi, czy nawet balkonu w mieszkaniu, często uciekamy się do organizowania zielonych kątów w salonach, aby dać możliwość odpoczynku zmęczonym oczom, mieć choć trochę natury blisko siebie. Jeśli któreś z powyższych zdań jest bliskie twemu sercu, podeślij zdjęcie swoich roślinnych kompozycji, a może właśnie tobie uda się wygrać nagrodę w naszym konkursie!

Zdjęcia wysyłajcie mailem z tytułem „Zielony konkurs” na adres promocja@rokietnica.pl. Na odpowiedzi czekamy do końca lipca.

Regulamin konkursu –> TUTAJ

Mapa – wyszukiwanie adresów

NEWSLETTER

Dowiedz się pierwszy o nadchodzących imprezach kulturalnych
i wydarzeniach z życia Gminy Rokietnica!